Meghan Markle ir princas Harry svarsto vaiką leisti į amerikietišką mokyklą

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-18 14:48
Kone laukiamiausias šių metų įvykis – Sasekso hercogienės Meghan Markle ir princo Harry kūdikio gimimas. Kasdien ši pora akylai stebima ir vis laukiama naujų detalių apie pirmagimį ar pirmagimę. Užsienio spaudoje pasirodė svarstymų, kad Meghan ir Harry gali sulaužyti karališkąją tradiciją ir vaiką leisti ne į britišką, kaip įprasta, bet amerikietišką mokyklą.

Pasak Eonlines, karališkoji pora svarsto apie tokią galimybę ir jau yra nusižiūrėję vieną privačią mokyklą. Surėjaus grafystėje (Didžioji Britanija) įsikūrusi Amerikos bendruomenės mokykla 14-18 metų paaugliams siūlo mokymąsi pagal amerikietišką programą.

Ši mokykla įsikūrusi visai netoli naujųjų poros namų. Dar rudenį Kensingtono rūmai pranešė, kad pora paliks Kensingtono rūmus ir persikels į Frogmore kotedžą.

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, Meghan Markle ir princas Harry lankėsi ir Itono koledže, kuris žinomas kaip elitinė privati berniukų mokykla. Galbūt princas Harry paseks vyresniojo brolio princo Williamo pavyzdžiu ir leis savo savo vaiką į tą pačią mokyklą, kurią lanko ir vyriausiasis Williamo ir Kate sūnus George‘as?

Jungtinės Karalystės princas George'as lanko „Thomas's Battersea“ privačią mokyklą. Vieneri mokslo metai šioje įstaigoje kainuoja 18 tūkst. svarų. O štai mažoji britų princesė Charlotte lanko parengiamąją Londone veikiančią Willcocks mokyklėlę (orig. Willcocks Nursery School).

Princesė Charlotte ir princas George'as
Princesė Charlotte ir princas George'as

Trimestras Willcocks mokykloje karališkajai šeimai atsieina 3 050 svarų. Per vienerius mokslo metus metus princas Williamas mokyklai sumoka 9 150 svarų.

Pasak artimo šeimai šaltinio, „Meghan ir Harry nori, kad vaikas susipažintų su amerikiečių kultūra bei paveldu, ir mokytųsi įvairiapusiškoje aplinkoje“.

Kensingtono rūmai nuo komentarų susilaiko ir netvirtina sklandančių kalbų. Visgi Meghan ir Harry sutaupytų, jeigu rintkųsi Surėjaus mokyklą. Čia vieneri mokslo metai kainuoja nuo 13 tūkst. iki 32 tūkst. JAV dolerių, priešingai nei Itono koledže, kuriame mokslai atsieitų gerokai brangiau – apie 50 tūkst. JAV dolerių. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai