Meghan Markle ir princas Harry sulaukė mielos, jų pirmagimiui skirtos staigmenos

Princas Harry ir Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-12 19:59
Karališkojo vizito Londone įsikūrusiuose Kanados namuose metu netrukus tėvais tapsiantys princas Harry ir Meghan Markle pagerbė Didžiąja Šiaure vadinamos Kanados istoriją.

Vėliau karališkoji pora sudalyvavo ir tradicinėje Kanados pavasario šventėje, kurios metu gamino klevų sirupo saldainius ir susitiko su jaunais mados srityje dirbančiais kanadiečiais.

Vyriausioji Kanados komisarė Anglijoje Janice Charette kilmingajai porai vizito proga įteikė mielą dovaną. Tiesa, šįkart dovana skirta ne Meghan ar Harry, o netrukus pasaulį išvysiančiam jų kūdikiui.

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Vida press nuotr.

J. Charette kūdikiui padovanojo drabužėlių ir aksesuarų. Visi jie – pagaminti vietinių dizainerių. Karališkoji pora buvo apdovanota „Hop and Moo“ šliaužtinukais, kepurėle ir pirštinytėmis iš „Hudson's Bay“, odiniais mokasinais iš „Manitobah Mukluks“.

Anot People, Harry netgi pauostė mokasinus, kad įsitikintų ar tai tikra oda. „Uostau ne dėl to, kad man jie smirda“, – juokavo princas.

Kanada Meghan – ypatinga šalis. Toronte ji praleido daug laiko. Mat būtent Kanadoje buvo filmuojamas ją išgarsinęs serialas „Kostiumuotieji“. Joje ji susipažino ir su savo geriausia drauge Jessica Mulroney.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai