Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi keliasi į naujus namus: į juos veda privatus kelias

Meghan Markle su princu Harry ir sūneliu Archie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-13 17:02
Nuo to laiko, kai atsisakė karališkųjų pareigų, Meghan Markle ir princas Harry apsistoję buvo ne tik Kanadoje, Vankuveryje, bet ir Los Andžele. Visi šios poros gerbėjai įnirtingai spėliojo, kur gi porelė su savo mažuoju sūnumi Archie galiausiai įsikurs. Naujausias poros pirkinys – 15 milijonų JAV dolerių vertės vila Santa Barbaroje.

Meghan Markle ir princo Harry namais tapo Kalifornijos miestas Santa Barbara, kur Meghan ir Harry nusipirko namą, praneša „People“.

Princas su žmona ir pirmagimiu šiuo metu nekantrauja kada galės apsigyventi prabangiame būste, įsikūrusiame netoli savo kraštovaizdžiu stebinančio paplūdimio. Nuo Los Andželo naujieji namai nutolę apie 160 kilometrų.

Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Meghan Markle / SCANPIX nuotr.

Poros atstovas spaudai anksčiau minėtam leidiniui patvirtino, jog sutuoktiniai Santa Barbaroje nekilnojamą turtą įsigijo dar liepos mėnesį. 

„Galiausiai jie nusprendė apsistoti savo grožiu garsėjančiame Kalifornijos mieste. Abudu tikisi, kad kaimynai gerbs jų asmeninę erdvę ir džiaugiasi naujuoju pirkiniu. Meghan ir Harry svajoja, jog Santa Barbaroje galės pasidžiaugti ramybe ir atiduoti visą savo dėmesį mylimam sūnui Archie“, – teigė artimi porai šaltiniai. 

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

Į Meghan ir Harry naujuosius namus veda atskiras kelias, kuris garantuoja jiems daugiau privatumo, ten galima rasti didžiulę biblioteką, ofisą, net dvi skirtingas saunas, sporto salę, žaidimų kambarį, vyno rūsį, didžiulį garažą automobiliams. Prie namo yra baseinas ir teniso aikštelė.

Šiuo metu, kol dar vyksta namo įrengimo darbai, Archie rūpintis padeda jo močiutė, Meghan mama Doria Ragland.

Pasak Evening Standard, už šią nuosavybę princas Harry ir Meghan Markle sumokėjo iš savo asmeninių lėšų.

Garsiosios poros kaiminystėje jau įsikūrusios tokios žvaigždės kaip Oprah Winfrey ir Ellen DeGeneres.

Naujausi straipsniai