Meghan Markle ir princas Harry persikėlė į užmiestį: kūdikį nori auginti toliau nuo „auksinio narvelio“

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-10 14:56
Netrukus pirmagimio susilauksianti Sasekso hercogienė Meghan, kartu su sutuoktiniu princu Harry oficialiai paliko Londoną ir įsikūrė naujuose namuose Windsore.
Užsienio naujienų portalo The Daily Mail oficiali karališkosios šeimos korespondentė Rebecca English pasidalijo detalėmis, kaip Sasekso hercogai gyvens naujuose savo užmiesčio namuose. Anot jos, Meghan kieme įsirenginėja nedidelį ūkelį. Mat ji šeimą nori maitinti šviežiausiais produktais. Kaip praneša minėtas šaltinis, princas Harry su Meghan Marle kieme yra įsirengę nedidelį sodelį, kuriame žada auginti įvairiausias daržo gėrybes.

„Sasekso hercogienė turi aistrą gaminimui, todėl jai buvo pasiūlyta įrengti sodą, kuriame galės auginti savo mėgstamus produktus. Ji kasdien gamina Harry, todėl gyvenamoji vieta užmiestyje jiems yra nuostabiai tinka, hrcogienė čia galės auginti prieskonines žoleles, vaisius ir daržoves“, – pasakojo R. English.

Meghan jau anksčiau yra kalbėjusi apie savo meilę sodininkystei.

„Aš užaugau pietų Kalifornijoje. Man labai patinka sodininkauti, pačiai užsiiauginti“, – anksčiau sakė ji. 

Windsoro namai, kuriuose nuošiol gyvena Sasekso hercogai yra įsikūrę kiek daugiau nei už valandos kelio nuo Bakingemo rūmų. Anot naujienų portalo Elle.com šaltinio, pora džiaugiasi galėsiantys būsimą kūdikį auginti privatesnėje aplinkoje: – „Meghan ir Harry yra labai laimingi galėdami pradėti savo gyvenimą kartu. Jie taip pat labai laukia gimstančio kūdikio. Jie labai džiaugiasi, kad jų vaikas galės džiaugtis privatesniu gyvenimu toliau nuo „auksinio narvelio“.

Naujausi straipsniai