Meghan Markle ir princas Harry paskelbė savo pirmagimio vardą

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-08 19:16
Britai švenčia, gegužės 6-ąją pasaulį išvydo karališkasis Meghan Markle ir princo Harry kūdikis. Porai gimė berniukas, kurį pavadino Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Šią popietę su aštuntuoju savo proanūkiu Vindzoro pilyje susipažino ir karalienė Elizabeth II.

Šiame ypatingame susitikime taip pat dalyvavo princas Philipas bei Meghan Markle mama Doria Ragland, šiuo metu viešinti Didžiojoje Britanijoje.

Pristatydami sūnų pora neslėpė jaudulio.

„Jis labai ramus. Tai tarsi sapnas, – kalbėjo Meghan Markle. – Nuostabus jausmas“.

Princas Harry šypsodamasis tikino, kad tėvystė yra fantastiškas dalykas.

Ypatingą pažinties akimirką užfiksavo fotografas Chrisas Allerton'as.

„Dar tik kelios dienos, kai esame kartu, bet esame beprotiškai laimingi turėdami šį džiaugsmo paketą,“ – kalbėjo princas Harry.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis. 

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Naujausi straipsniai