Meghan Markle ir princas Harry pasidalijo naujausia Archie fotografija

Meghan Markle ir princas Harry parodė savo naujagimio nuotrauką/Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-16 16:48
Prieš daugiau nei mėnesį mama ir tėčiu tapę Meghan Markle ir princas Harry pasidalijo naujausia savo pirmagimio nuotrauka.

Tėvo dienos proga princas Harry paviešino savo sūnaus nuotrauką.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, Archie gimė 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę. Princas Harry atskleidė, kad dėl sūnaus vardo jie kol kas nėra tvirtai apsisprendę.

„Su džiaugsmu pranešu, kad mes su Meghan šįryt susilaukėme labai sveiko berniuko. Mama ir kūdikis jaučiasi nepaprastai gerai. Tai buvo nuostabiausia patirtis, kokią tik galėjau kada nors įsivaizduoti. Aš labai didžiuojuosi savo žmona. Man yra sunkiai suprantama, kaip moterys tai padaro, bet mes abu esame labai dėkingi už visą meilę ir paramą, kurią gavome. Tai buvo nuostabu. Aš norėjau su visais pasidalinti savo jausmais“, – emocijų neslėpė princas Harry.

Naujausi straipsniai