Meghan Markle ir princas Harry netrukus įsteigs savo labdaros organizaciją

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-21 15:59
Meghan Markle ir princas Harry ketvirtadienį oficialiai pasitraukė iš veiklos, susijusios su „Royal foundation“ organizacija. Kartu šioje organizacijoje jiedu labdaringą veiklą vykdė su Kate Middleton ir princu Williamu.

„Meghan Markle ir princas Harry oficialiai atsiskiria nuo krališkosios labdaros organizacijos, kur su princu Williamu bei Catherine Middleton jie sprendė bendras problemas bei dalijosi užduotimis“, – pranešė Kensingtono rūmai.

Rūmuose kalbama, kad, kad anksčiau ar vėliau 2009-aisiais Williamo ir Harry įkurta organizacija turėtų subyrėti. Mat Williamas laikui bėgant taps Jungtinės Karalystės karaliumi, o Harriui atiteks kita svarbi rolė – jis bus paskelbtas Velso princu ir Kornvalio kunigaikščiu. 

„Sasekso hercogams tai leis daryti dalykus, kuriuos jie nori. Jų darbinis stilius yra visiškai kitoks, nei Kembridžo hercogų, todėl jiems turėti savo mąstymo erdvę yra tobula išeitis. Jie galės imtis savų filantropinių projektų“, – „HarpersBazaar“ sakė artimas rūmų šaltinis. 

Nors oficialiai Sasekso hercogų labdaros organizacija dar nėra įkurta – ties šiuo projektu jau dirba didžiulė komanda. 


„Harry ir Meghan – tai bus šansas atskleisti savo asmenybes per labdaringą veiklą. Ši organizacija ne tik suteiks pagalbą tiems, kurios jos reikia, bet ir duos šansą karališkąjai porai imtis kitų ambicingų projektų“, – tęsė šaltinis. 

Tiesa, kai kurie projektai vis dar bus vykdomi drauge. Kartu Sasekso bei Kembridžo hercogai bendradarbiaus įgyvendindami tam tikras užduotis „Heads Together“ organizacijoje. Tai organizacija, sprendžianti problemas, susijusias su psichine žmonių sveikata.

Naujausi straipsniai