Meghan Markle ir princas Harry nepraleido progos pasveikinti princo Williamo

Princas Williamas, Kate Middleton, princas Harry, Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-22 19:32
Birželio 22 dieną būsimas Didžiosios Britanijos karalius, princas Williamas, švenčia savo 37-ąjį gimtadienį. Visą dieną įvairiausių sveikinimų sulaukiančiam princui gimimo dienos proga palinkėti laimės nepamiršo ir Meghan Makle su princu Harry.

Princo Williamo tėtis, princas Charlesas bei kiti karališkosios šeimos nariai Kenijoje šiuo metu esančiam Williamui visa dieną dedikavo sveikinimus, dalijosi jo nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Tuo tarpu Meghan Markle ir princas Harry išliko santūrus.

Atskiro sveikinimo Williamui jie nerašė. Tiesiog prie Kensingtono rūmų instagramo puslapio jie paliko trumpą komentarą: „Laimingo gimtadienio, Kembridžo hercoge!“

Visai neseniai buvo pranešta, jog Sasekso hercogai dar labiau tolsta nuo bendrų reikalų su Catherine Middleton ir princu Williamu. Jiedu nutraukė veiklą, kurią vykdė kartu su jais „Royal Foundation“ organizacijoje.

„Meghan Markle ir princas Harry oficialiai atsiskiria nuo krališkosios labdaros organizacijos, kur su princu Williamu bei Catherine Middleton jie sprendė bendras problemas bei dalijosi užduotimis“, – pranešė Kensingtono rūmai.

Rūmuose kalbama, kad anksčiau ar vėliau 2009-aisiais Williamo ir Harry įkurta organizacija turėtų subyrėti. Mat Williamas laikui bėgant taps Jungtinės Karalystės karaliumi, o Harriui atiteks kita svarbi rolė – jis bus paskelbtas Velso princu ir Kornvalio kunigaikščiu.

„Sasekso hercogams tai leis daryti dalykus, kuriuos jie nori. Jų darbinis stilius yra visiškai kitoks, nei Kembridžo hercogų, todėl jiems turėti savo mąstymo erdvę yra tobula išeitis. Jie galės imtis savų filantropinių projektų“, – „Harpers Bazaar“ sakė artimas rūmų šaltinis.

Naujausi straipsniai