Meghan Markle ir princas Harry atskleidė ilgai slėptą augintinio vardą ir jo ypatingą reikšmę

Princas Harry ir Meghan Markle su augintiniais / SCANPIX ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-03 21:02
2018 m. vasarą, neilgai trukus po vestuvių, Sasekso kunigaikščiai Meghan Markle ir princas Harry įsigijo bendrą augintinį – labradorą retriverį. Iki šiol nebuvo aišku, kaip karališkoji pora pavadino šunį, tačiau po ilgų spėlionių pagaliau gerbėjams jie atskleidė ne tik vardą, bet ir ypatingą jo reikšmę.

Žurnalistų Omido Scobie ir Carolyn Durand knygoje „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family“ atskleidžiama, kad karališkosios poros šuniuko vardas yra Pula.

Šis vardas turi ypatingą reikšmę. Pula yra oficiali Botsvanos, šalies Afrikoje, valiuta.  Būtent į Botsvaną Harry su Meghan nukeliavo pirmą kartą, kai tik pradėjo susitikinėti. Pula taip pat reiškia „lietų“,  o kadangi Botsvanoje lietaus yra nedaug, jis laikomas vertingu ir palaimintu.

Meghan Markle su augintiniais / Socialinių tinklų nuotr.
Meghan Markle su augintiniais / Socialinių tinklų nuotr.
Meghan Markle su augintiniais / Socialinių tinklų nuotr.
Meghan Markle su augintiniais / Socialinių tinklų nuotr.

Tiesa, tai ne vienintelis Meghan Markle augintinis. Pulai draugiją palaiko šuneliai Bogart bei Guy. 

Keturkojų mylėtoja Meghan ne tik prižiūri savo augintinius, bet ir nuo  2019 m. sausio mėnesio tapo gyvūnų globos organizacijos „Mayhew“ globėja.

Primename, kad knygą apie Meghan ir Harry rašo žurnalistai, kuriems suteikta teisė atvirai bendrauti su pora ir aprašyti jų gyvenimo vingius be jokių pagražinimų.

Biografinė knyga bus išleista tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatu. Kaip teigiama internetinės parduotuvės „Amazon“ aprašyme, knygoje bus atskleista „tik keliems žmonėms žinoma tikra Harry ir Meghan istorija“.

Vis dėlto pati Meghan Markle mano, kad būsimoji knyga apie jos santykius su princu Harry padės skaitytojams suprasti „kančią ir neramumus“, kuriuos jai teko ištverti per pastaruosius kelerius metus ir sustabdys įvairias apkalbas, nuo kurių pora itin pavargo.

„Jei tai priklausytų nuo Meghan, knyga būtų išleista jau rytoj, o ne po trijų mėnesių", – portalui Daily Mail komentavo neatskleistas šaltinis.

Naujausi straipsniai