Meghan Markle ir princas Harry atidavė skolą Anglijai ir seka Obamų pėdomis

Meghan Marcle ir Princas Harry / VIDA PRESS nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-08 10:59
Karališkųjų pareigų atsisakę princas Harry su žmona Meghan Markle atidavė 2, 4 mln. svarų skolą už Frogmoro kotedžą, rašo „Evening Standard“. Šio pastato restauracija buvo atlikta iš mokesčių mokėtojų pinigų. Po to, kai abu su Meghan jie išsikėlė į Los Andželą, pora įsipareigojo skolą grąžinti.

Harry atstovas spaudai patvirtino, kad princas su žmona atidavė visą skolą Didžiajai Britanijai. Manoma, jog prie šio staigaus atsikaitymo su valstybe prisidėjo milijoninis Meghan Markle ir Harry kontraktas su kompanija „Netflix“.

Kaip ir Michelle bei Barackas Obamos, Meghan su Harry pasirašė pelningą sutartį ir atietyje prisidės prie serialų bei filmų kūrimo. 

Pasak „New York Times“, žymioji pora planuoja kurti dokumentiką, prisidėti prie kino juostų gamybos bei vaikų programų sudarymo.

„Susikoncentruosime į turinį, kuris ne tik informuoja, bet ir suteikia vilties aplinkiniams. Kaip ką tik iškepti tėvai mes trokštame ir patys prisidėti prie vaikiškos programos kūrimo bei pasakojant stiprias istorijas, perduoti emocijas “, – oficialiame pranešime spaudai teigė Meghan Markle ir princas Harry.

Tai jau ne pirmasis Meghan bandymas darbuotis kuriant filmą. Šiais metais M.Markle „paskolino“ savo balsą kompanijos „Disney“ animaciniam darbui apie dramblius.

Su 193 milijonais prenumeratorių visame pasaulyje vaizdo formato transliavimo internetu paslaugas teikianti kompanija „Netflix“ – puiki platforma Meghan Markle ir Harry skatinti atkreipti žmones dėmesį į jų labdaringą veiklą. 

Naujausi straipsniai