Meghan Markle ir Kate Middleton geriausiomis draugėmis tapti nežada: „Jos iš kitų pasaulių“

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-24 11:57
Apkalbos apie Meghan Markle ir Kate Middleton santykius netyla. Ir nors pastaruoju metu atrodytų, kad karališkosios šeimos moterys sutaria puikiai – artimi šaltiniai atskleidė, kad abi hercogienės į tai deda labai daug pastangų.

Kaip „Us Weekly“ skelbia artimas karališkosios šeimos šaltinis, „geriausiomis draugėmis jos niekada netaps, bet tarpusavyje jos elgiasi civilizuotai“. 

Anot jo, jos negali būti ypatingai artimos, nes paprasčiausiai yra iš skirtingų pasaulių. Minėtas naujienų portalas dar anksčiau yra rašęs, kad Meghan negali suprasti, kodėl visos situacijos, kuriose dominuoja Kate jai einasi kaip per sviestą. „Meghan jaučia, kad Kate jai užkėlė labai aukštą kartelę. Jai labai sunku, kai britų spauda jas nuolat kartu lygina. Meghan jaučia, kad žiniasklaida ją nuolat spaudžia į kampą. Jos rankos surištos ir ji negali savęs apginti“, – skelbė šaltinis. 

Šaltinis taip pat pabrėžė, kad tiek M. Markle, tiek K. Middleton deda daug pastangų pagerinti savo santykius.

„Mes matėme Kate ir Meghan Vimbldono varžybose. Jos puikiai sutarė, daug šnekučiavosi. Atrodė, kad jos puikiai jaučiasi viena kitos kompanijoje. Jos deda daug pastangų, kad jų santykiai taptų vis geresni“. 

Naujausi straipsniai