Meghan Markle gimdymui renkasi ligoninę: gimdys ne ten, kur Catherine Middleton

Princas Harry, Meghan Markle bei Kate Middleton su sūnumi Louisu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-05 18:15
Sasekso hercogienė Meghan nusprendė gimdyti kitoje ligoninėje, negu tą visus kartus darė jos svainė Catherine Middleton, praneša užsienio žiniasklaida.

Princo Harry kūdikis tikriausiai gims „Frimley Park“ ligoninėje. Skelbiama, kad Meghan Markle gimdyti nusprendė būtent šioje įstaigoje. 

37-erių metų hercogienė neseniai su vyru persikraustė į Frogmoro kotedžą, todėl nenuostabu, jog kūdikio atėjimas į šį pasaulį yra numatytas kur kas arčiau dabartinių namų.

Karališkosios poros kūdikis pasaulį turėtų išvysti pavasarį. Naujieną, kad šeima netrukus pagausės, M. Markle ir princas Harry artimiesiems pranešė po princesės Eugenie vestuvių. 

Meghan Markle, pricas Harry ir princas Louisas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle, pricas Harry ir princas Louisas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Visai neseniai hercogienė per šventinį vizitą slaugos namuose prasitarė vienai jų globotinei: „Jaučiuosi labai gerai, labai nėščia.“

Jos Didenybė greitai turės aštuntąjį proanūką ar proanūkę.

Ateities spėjikai svarsto, kad naujasis princas ar princesė (septintasis pretendentų eilėje į Jungtinės Karalystės sostą) galėtų gimti balandžio 23-iąją ir švęsti gimtadienį kartu su pusbroliu princu Louisu, Kembridžo hercogų jaunėliu.

Primename, kad iki šiol prieš karališkosios šeimos narių atėjimą į pasaulį visi gerbėjai būriuodavosi prie „Šv. Marijos“ ligoninės, mat ten gimė trys princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Catherine vaikai: George'as, Charlotte ir Louisas. 

Naujausi straipsniai