Meghan Markle brolis ruošiasi vestuvėms: pakvietė ir garsiąją seserį

Thomas Markle jaunesnysis ir Meghan Markle su princu Harry
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-13 21:37
Sasekso hercogienės Meghan brolis Thomas Markle jaunesnysis netrukus iškels vestuves. Kaip skelbia užsienio naujienų portalas „The Daily Mail“ – į didžiąją dieną jis pakvietė ir seserį Meghan.
„Aš tikrai manau, kad mano vestuvės suartins šeimą. Tikėtina, kad Meghan ir Harry šventėje dalyvaus. Taip pat ir mano tėvas. Meghan ir Harry galės praleisti su juo daugiau laiko ir tai būtų tiesiog puiku“, – naujienų portalui The Daily Mail sakė M. Markle brolis. Thomas Markle jaunesnysis ir jo mergina Darlene Blount šiltus jausmus puoselėja jau dvejus metus.

Vestuves pora planuoja surengti kovo mėnesį Las Vegase. Meghan brolio ir jo sužadėtinės santykiai – audringi. Porai net keletą kartų teko susidurti su teisėsauga. Thomas Markle jaunesnysis per praeitų metų Naujųjų šventę turėjo reikalų su policija.

Tiesa, incidentą sukėlė ne jis, o jo sužadėtinė Darlene Blount. Ji buvo sulaikyta už ketvirto laipsnio užpuolimą, o auka tapo ne kas kitas, kaip pats Thomas jaunesnysis.

Beje, pats Thomas jaunesnysis prieš metus buvo pasodintas į areštinę. Tuomet policijos pareigūnai jį sulaikė dėl ginkluoto užpuolimo – jis buvo prispaudęs pistoletą prie savo sužadėtinės galvos. Policininkas Thomas įkliuvo ir šį penktadienį. Vyras suimtas ir už greičio viršijimą ir vairavimą išgėrus. Jo automobilis – konfiskuotas. 

Nuo šios margos šeimynėlės Meghan atsiribojo dar 2011-aisiais. Šiandien ji palaiko artimą ryšį su motina ir jos gimine, todėl įdomu ar karališkosios šeimos nare tapusi Meghan pasiryš apsilankyti skandalingojo brolio vestuvėse. 

Naujausi straipsniai