Meghan Markle santykių su tėvu atnaujinti nežada: „Ji jaučiasi įskaudinta“

Meghan Markle su tėvu Thomu Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-15 09:22
Meghan Markle ir jos šeimos drama tęsiasi. Nors Sasekso hercogienė yra skelbusi, kad susisieks su tėvu tuomet, kai jis nustos dalyti interviu – Thomas Markle kalbėjo, kad jo bendravimo su spauda tikslas ir yra kuo greičiau susitiekti su dukra.

Naujienų portalas Daily Mail skelbia, kad iš karališkosios šeimos atstovų pasigirsta vis daugiau atgarsių neva M. Markle ir princas Harry nebegali ištverti tokių tėvo išpuolių. Minėto portalo reporteris Richardas Kay teigė, kad situacija tarp šeimų yra labai prasta ir tai yra tik dėl to, kad Sasekso hercogai su ja blogai tvarkėsi nuo pat pradžių.

Šaltinis dirbęs per gegužę vykusias karališkąsias vestuves prasitarė, kad toks šeimų bendravimas yra labai neprotingas.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Niekas nuo pat pradžių nenuskrido pas jį iš Londono ir nepaaiškino, kokia nuo šiol bus situacija. Net tuomet, kai jis tik pradėjo bendrauti su žurnalistais dar nebuvo vėlu. Kai Kate Middleton dėdė pradėjo bendrauti su spauda jam buvo iš karto pasakyta, kad jis galės dalyvauti šeimos gyvenime ir bus informuotas apie svarbiausius įvykius su sąlyga, kad nustos dalyti interviu. Jeigu ne, jis buvo perspėtas informuoti apie tai iš anksto, tam, kad visi būtų pasiruošę. Šįkart apie tokį dalyką niekas nepagalvojo“, – sakė jis.

Interviu ir pikti M. Markle šeimos komentarai įsisiūbavo tuomet, kai hercogienės šeimos nariai negavo pakvietimo į jos ir princo Harry vestuves.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

„Ji norėjo, kad tėvas dalyvautų vestuvėse ir jai reikia praleisti daugiau laiko su juo. Žinoma, šiuo metu Meghan visiškai juo nepasitiki“, – anksčiau yra sakęs artimas M. Markle draugas.

Penktadienį leidinyje Express pasirodė naujiena, kad Meghan šeima perpildė jos stiklinę. Artimas hercogienės draugas prasitarė, kad ji jaučia emocinį šantažą ir artimiausiu metu neplanuoja bendrauti su tėvu, nes jaučiasi įskaudinta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai