Meghan Markle asmeninė asistentė nebeišlaikė hercogienės spaudimo: „Joms geriau pasukti skirtingais keliais“

Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-03 20:50
Sasekso hercogienės Meghan asmeninė asistentė Melissa Toubati išėjo iš darbo , praneša užsienio naujienų portalas „The Mirror“. Anot minėto portalo, asistentė pravirko nesugebėjusi įvykti hercogienės reikalavimų.
Pusę metų M. Markle dirbusi Melissa Toubati apie sunkumus viešai prakalbo dėl to, kad jai „visko pasidarė per daug“. 

„Jos darbas buvo labai įtemptas, todėl nenuostabu, kad jai visko pasidarė per daug. Jai reikėjo su daug kuo taikstytis. Meghan iš jos labai daug reikalavo, todėl nenuostabu, kad ji pravirko. Ji – labai talentinga ir užėmė labai didelę rolę karališkųjų vestuvių organizavime. Jos trūks šiuose namuose. Melissa yra puiki profesionalė ir savo darbą atlieka tiesiog fantastiškai, tačiau susiklostė tokia situacija, kai joms (Melissai ir Meghan – red.) geriau pasukti skirtingais keliais“ , – „The Mirror“ sakė artimas karališkųjų rūmų šaltinis. 

Kalbos, kad Meghan Markle mėgsta „pašokdinti“ savo darbuotojus sklandė jau anksčiau. Anot karališkuose rūmuose dirbančių žmonių, M. Markle jau ankstyvą rytą elektroniniu paštu darbuotojams išsiuntinėja savo pageidavimus. 

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
M. Toubati anksčiau dirbo muzikinio projekto teisėjų Robbie Williamso ir Aydos Field namuose. Kai ji pradėjo dirbti Meghan asistente – rūmai jai patikėjo ir svarbią rolę karališkose vestuvėse. Karališkosios šeimos biografas Robertas Jobsonas prasitarė, kad pasiruošimas vestuvėms buvo toks įtemptas, kad paveikė net princą Harry, kuris tuo metu su savo personalu taip pat elgėsi netinkamai. „Kartais jis pakeldavo balsą. Visuomet pabrėždavo, kad Meghan turi gauti visko, ko nori“, – pasakojo jis.
Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau R. Jobsonas šioje situacijoje stojo ginti M. Markle. „Ji paprasčiausiai nebijo pasakyti savo nuomonės. Nors darbuotojai ją laiko šiek tiek įžūlia – daugelis jau priprato prie  hercogienės pageidavimų“, – kalbėjo jis.

Naujausi straipsniai