Meghan Markle 40-mečio proga – karališkosios šeimos sveikinimai

Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-04 15:31
Nuo oficialių karališkųjų pareigų atsitraukusi Meghan Markle rugpjūčio 4-ąją mini 40-metį. Kol Sasekso hercogienė kartu su princu Harry, dvejų metų sūnumi Archie ir dvejų mėnesių dukrele Lilibet gimtadienį švenčia Montecito mieste, Kalifornijoje, karališkoji šeima jai siunčia linkėjimus ir dalijasi žaviomis nuotraukomis.

Įprasta, kad gimtadienio ar svarbių sukaktuvių proga karališkosios šeimos nariai vieni kitiems siunčia linkėjimus. Tiesa, šiemet spėliota, ar ši tradicija nebus sulaužyta – pastaruoju metu žiniasklaidoje vis dažniau aptarinėjami galimai įtempti Meghan Markle ir princo Harry santykiai su karališkąja šeima.

Visgi nepaisant galimų nesutarimų, linkėjimus 40-ojo gimtadienio proga Sasekso hercogienei siuntė karalienė Elizabeth II, princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine, princas Charlesas su Kornvalio hercogiene Camilla.

M.Markle sveikinimus gimtadienio proga karalienė Elizabeth II pasklebė oficialioje karališkosios šeimos paskyroje, pasidalijusi trimis svarbiais Meghan gyvenimo kadrais. Viename iš jų Saskekso hercogienė užfiksuota kartu su karaliene, 2018 metais vykusios išvykos į Češyrą metu.

Sasekso hercogienei gimtadienio linkėjimus nepamiršo nusiųsti ir Kate Middleton bei princas Williamas. Jie socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotaikinga nuotrauka, kurioje M.Markle nufotografuota paplūdimyje su havajietiška girlianda. Teigiama, kad šis kadras užfiksuotas 2018 metais, kai M.Markle kartu su princu Harry lankėsi Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Tuo tarpu princas Charlesas ir jo žmona Kornvalio hercogienė Camilla M.Markle gimtadienio proga nusprendė pasveikinti pasidalindami žaviu moters portretu.

Nors Meghan Markle gimtadienio proga sulaukė karališkosios šeimos sveikinimų, gerbėjai netruko pastebėti, kad jie – labai formalūs.

Meghan ir princo Harry‘io santykiai su karališkąja šeima po poros persikėlimo į JAV praėjusiais metais – įtempti. Šiuos dar labiau paaštrino didžiulio dėmesio sulaukusiame televizijos interviu su Oprah Winfrey rūmams viešai išsakyti kaltinimai rasizmu ir nepakankama parama. 

Naujausi straipsniai