Meghan ir Harry tęsia gerus darbus: po žiemos audros Teksase parėmė nukentėjusią moterų prieglaudą

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-22 12:04
Stipri žiemos audra Teksase (JAV) paveikė daugelį krašto gyventojų ir įstaigų. Ne išimtis ir Dalaso moterų prieglauda „Genesis“, kuriai patyrus didelę žalą, teko užsidaryti. Apie sunkumus išgirdę Meghan Markle ir princas Harry ištiesė pagalbos ranką nukentėjusiai įstaigai ir suteikė piniginę paramą rekonstrukcijos darbams.

Dėl žiemos audros Teksase sukeltų pasekmių, moterų prieglauda „Genesis“, kasmet aptarnaujanti apie 3 700 moterų ir vaikų, per beveik 40 metų pirmą kartą buvo priversta užverti duris, praneša „People“.

Sekmadienį, Dalaso mieste įsikūrusi moterų prieglauda pasidalijo įrašu, kuriame atskleidė, kad vėl tęsti įstaigos veiklą jiems padės Sasekso hercogų piniginė parama.

Pranešama, kad Meghan ir Harry suteikta pinigų suma bus skirta pakeisti sniego pažeistą stogą ir suremontuoti pereinamojo laikotarpio būstą pavadinimu „Annie's House“.

„Žinia apie padarytą žalą mūsų įstaigai pasiekė princą Harry ir Meghan Markle. Per savo ne pelno siekiančią organizaciją jie mus parėmė skirdami piniginę sumą pereinamojo laikotarpio būsto stogui pakeisti bei kitiems neatidėliotiniems darbams atlikti. Ačiū, „Archewell“ fondui!“, – rašoma oficialiame „Genesis“ pranešime.

„Genesis“ moterų prieglaudos generalinis direktorius Jan Langbein teigė, kad tokie Sasekso hercogų žygdarbiai turi pasiekti kuo platesnę auditoriją. „Ši parama ne tik patenkins įstaigos kritinius poreikius, bet ir sužibės tarptautiniu mastu, skleidžiant žinią nuo smurto nukentėjusioms moterims ir jų vaikams, kad jie nėra vieniši“.

Primename, kad Meghan Markle ir princo Harry ne pelno siekiantis labdaros fondas „Archewell“ pakeitė anksčiau karališkajai porai priklausiusį „Sussex Royal“ prekės ženklą.

Naujausi straipsniai