Megan Fox prabilo apie juodžiausią savo gyvenimo periodą: „Nenorėjau nieko daryti“

Megan Fox su vyru / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-24 13:56
Viena gražiausių Holivudo aktorių Megan Fox (33) niekuomet nebuvo linkusi apie asmeninį gyvenimą, tačiau naujausiame interviu prakalbo apie juodžiausią savo gyvenimo periodą.

„Manau, kad išgyvenau psichologinį lūžį, kai nenorėjau nieko daryti. Vienintelis dalykas, ko man norėjosi – būti nematoma“, – teigė aktorė.

Po to, kai moteris nusifilmavo kino juostoje „Dženiferės kūnas“ (angl. „Jennifer‘s Body“ 2009 m.), ji sako išgyvenusi itin sunkų laikotarpį. Didžiulis žiniasklaidos dėmesys, iš paskos sekiojantys fotografai ir didelis visuomenės spaudimas stipriai paveikė aktorę.

„Nenorėjau būti matoma, fotografuotis, pozuoti žurnalų viršeliams, pasirodyti ant raudonojo kilimo. Visiškai nenorėjau būti viešumoje, nes galvojau, kad po šio filmo žmonės matys mane tik tokią, kokia iš tikrųjų aš nesu: pernelyg seksuali, o galbūt net ir vulgari“, – pasakojo ji.

Moteris atskleidė, kad ne vieną kartą ji buvo bandžiusi prabilti apie savąją #MeToo patirtį, tačiau jautėsi taip, tarsi jos mintys būtų nepageidaujamos.

„Kai prasidėjo #MeToo skandalai, man norėjosi išeiti ir kartu pasakyti, jog ir aš tai patyriau. Tačiau niekam tai nebuvo įdomu. Buvo kalbama tik apie tai, kaip aš atrodau ir ką aš vilkiu“, – skaudžius išgyvenimus prisiminė Megan.

Aktorė atskleidė, kas jai padėjo išgyventi visą šų sudėtingą laikotarpį. Pradėjusi lauktis pirmojo sūnaus Noah, moteris sako pasijautusi daug geriau.

„Manau, kad man reikėjo pastoti. Nėštumas tapo mano proveržiu ir pakeitė mąstymą. Jis suteikė galimybę į viską pažvelgti iš naujo, – tikino M. Fox. – Po to gimė antrasis vaikas, vėliau trečiasis – su kiekvienu vaiku jaučiausi tarsi atradusi duris į naująją save.“

Megan Fox su vyru Brianu Austinu Greenu kartu augina tris sūnus: Noah Shannon Green, Bodhi Ransom Green ir Journey River Green. Pastarojo pora susilaukė po to, kai kurį laiką jau buvo nutraukę santykius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai