Megan Fox pagimdė sūnų ir šią paslaptį sugebėjo išsaugoti beveik mėnesį

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-18 10:47
Aktorė Megan Fox (26) ir jos vyras Brianas Austinas Greenas (39) susilaukė sūnaus, kuriam davė Noah Shannono vardą. Berniukas gimė rugsėjį, tačiau šis faktas viešumon iškilo tik dabar.

Mirror.co.uk pranešė, kad berniukas gimė sveikas. Pati M.Fox niekuomet apie savo nėštumą su žiniasklaida nekalbėjo, tik kartą būdama nėščia pozavo su vyru fotografams.

Sūnus M.Fox ir B.A.Greenui gimė rugsėjo 27-ąją. Aktorė tyčia neviešino fakto apie mažylio gimimą. „Mums labai pasisekė, kad galėjome pasimėgauti keliomis ramybės savaitėmis namuose. Jis sveikas, laimingas ir tobulas. Mes jaučiamės pagerbti galėdami save vadinti šio nuostabaus sūnaus tėvais ir amžinai būsiu dėkinga Dievui, kad man buvo leista pajausti šią beribę ir tyrą meilę. Dėkoju visiems tiems, kurie siunčiate mums sveikinimus, tegu Dievas laimina jus ir jūsų šeimas“, – „Facebook“ tinkle žinutę išpublikavo M.Fox.

Žinia apie jaunos moters nėštumą pasirodė žiniasklaidoje kovą, tačiau garsi pora viešai jos nepatvirtino, o paparacams tik vis pavykdavo užfisuoti didėjantį M.Fox pilvuką. Ji ir aktorius B.A.Greenas susituokę yra jau beveik dvejus metus. Megan yra mylimojo 9-erių sūnaus Kassiuso pamotė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai