Megan Fox motinystė padeda atsikratyti ligos

Megan Fox / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-04 18:19
Aktorė Megan Fox beveik įveikė savo obsesinį kompulsinį sutrikimą, kai praėjusiais metais susilaukė sūnaus. Esant šiam nerimo sutrikimui kyla įvairios įkyrios mintys (obsesijos) ir įkyrus noras daryti kokius nors veiksmus, kad sumažėtų diskomfortas dėl įkyrių minčių.

Filmo „Dženiferės kūnas“ (Jennifer's Body) žvaigždė apie savo negalavimą atvirai prašneko 2010 metais, kai prisipažino, kad siaubingai bijo visokiausių mikrobų ir todėl negali sau leisti valgyti restoranuose. Tačiau gimus pirmagimiui Noah, aktorė džiaugėsi, kad jos nerimas dėl bakterijų kiek išsisklaidė.

„Manau, kad (vyras) Brianas (Austinas Greenas – red. past.) norėjo išvysti, kaip aš elgsiuosi per gimdymą, nes kūdikiai gimsta visaip aplipę. Aš iš karto pasiėmiau sūnų ant krūtinės ir nuo tos akimirkos niekas manęs nebegąsdina. Nenoriu įvaryti jam komplekso. Po gimimo nerimo gerokai sumažėjo. Sakyčiau, kokiu 80 procentų. O tai gerai“, – sakė aktorė interviu britų žurnalui „Marie Claire“. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai