Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas nutraukė kelis metus trukusį skyrybų procesą

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-30 17:11
Holivudo aktorių poros Megan Fox (32) ir Briano Austino Greeno (45) santykiai visuomet buvo audringi, tačiau, panašu, pora jau kurį laiką mėgaujasi gražiu bendravimu. Prabėgus beveik trims metams po to, kai Megan ir Brianas atnaujino santykius – nutraukta jų skyryba byla, praneša užsienio spauda.

Kaip skelbia naujienų portalas Theblast.com, Los Andželo teismui M. Fox pateikė prašymą nutraukti vis dar tebesitęsiančią skyrybų bylą.

Pora augina tris sūnus: Noah Shannon Green (6), Bodhi Ransom Green (5) ir Journey River Green (2). Pastarojo pora susilaukė po to, kai kurį laiką jau buvo nutraukę santykius. 

2015-ųjų rugpjūtį Megan Fox buvo pateikusi skyrybų dokumentus po penkerių metų santuokos su Brianu Austinu Greenu. Vis dėlto, kai pasklido žinia apie jos trečiąjį nėštumą Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas nusprendė bent kol kas atidėti mintis apie skyrybas ir pamėginti išsaugoti savo santuoką. Pranešama, kad kurį laiką pagyvenę atskirai, jiedu ir vėl apsigyveno po vienu stogu.

„Skyrybas jie greičiausiai atės kuriam laikui – arba visam laikui, – portalui „E! News“ sakė porai artimi šaltiniai. – Šis nėštumas nebuvo planuotas, bet kai jie apie tai sužinojo, be galo apsidžiaugė.“

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas susipažino 2004-aisiais. Jiedu susituokė 2010 metais.

Naujausi straipsniai