Medeinos ir Liudviko Andriulių šeimoje gimė dar viena dukra: išrinko hebrajišką vardą

Liudvikas ir Medeina Andriuliai/ Akvilės Razauskienės nuotr. / Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prekės ženklo „Thunderlings“ bendraturtės, buvusios tarptautinės komunikacijos specialistės Medeinos Andriulienės ir verslininko, telekomunikacijų eksperto Liudviko Andriulio šeimoje – didelis džiaugsmas. Pora sulaukė antros atžalos.

Džiugią žinią M.Andriulienė patvirtino portalui Žmonės.lt. Dvejų metukų mažylę Aną auginantiems Liudvikui ir Medeinai gimė antra dukra.

Laimingi tėvai mergaitei jau išrinko ir vardą.

„Kaip tvarkingas žmogus, gražų pirmadienio rytą, 22.08.22, 8:05, Marija nusprendė tapti dukra ir sese. Sveika atvykusi“, – antrąją dukrą pasveikino laiminga mama.

Marija – hebrajų kilmės vardas, reiškiantis „atkaklioji“.

Medeina Andriulienė / Tautvydas Jasiukevičius nuotr.

„Mes juokėmės, nes Anai idėja apie sesutę labai patiko. Tiesa, kartą aš visai nepagalvojusi jai tarstelėjau: „Kai gims kita mamytės dukra...“. Tada nelabai patiko, pajuto konkurenciją. Bet manau, kad tas šeimos pagausėjimas bus labai naudingas visiems. Tiek mums, tiek vaikams“, – portalui Žmonės.lt šypsodamasi kalbėjo Medeina.

M.Andriulienė dar prieš kurį laiką portalui Žmonės.lt atviravo, kad antrasis nėštumas nebuvo nė kiek ramesnis, nei pirmasis. Veikiau atvirkščiai – Medeina kone iki paskutinės laukimo dienos dirbo.

„Iš tiesų, per pirmąjį nėštumą, kai laukiausi Anos, buvo gerokai mažiau veiksmo. Dabar labai daug darbų, tad tas kūdikio laukimas nėra toks ramus, kaip galvojau, kad bus... Bet gal pagaliau pailsėsiu, atrodo, kad jau visus darbus apsistumdžiau“, – rugpjūčio pradžioje sakė ji.

L.Andriulis iš pirmos santuokos augina du sūnus – Konstantiną ir Aleksandrą. M.Andriulienės ir L.Andriulio dukrai Anai balandžio 11-ąją sukako dveji.

Dukros gimimo dieną laimingi tėvai paminėjo pirmagimei surengę nuostabią šventę su pačiais artimiausiais šeimos nariais.

Dukrai žaismingą gimtadienį surengusi M.Andriulienė tąkart su portalu Žmonės.lt dalijosi savo motinystės patirtimis. Medeina atskleidė, kad augindama savo pirmagimę ypatingą dėmesį skiria edukacijai. O tai, akivaizdu, pasiteisino – jau dabar vos dvejų metų mergaitė pasižymi gabumais.

Medeinos ir Liudviko Andriulių dukros Anos 2-asis gimtadienis / Akvilės Razauskienės nuotr.

„Vieniems tėvams ypatingai svarbu aktyvumas, kitiems sveika gyvensena, tretiems – vaiko edukacija. Esame iš tų tėvų, kurie orientuojasi į literatūrą, skaitymą, todėl dukrą su šiuo pasauliu supažindinome gana anksti. Galbūt kai kurie galvoja, kad mažas vaikas dar nieko nesupranta, tačiau manau, kad vaiką supažindinti su knygomis niekada nėra per anksti, nebent atvirkščiai – per vėlu. Pradėti skaityti jau 1-2 metų vaikui gali būti per vėlu. Juokauju, kad reikia pradėti skaityti dar gimdykloje“.

Medeina pabrėžė, kad kuo anksčiau vaikas bus pratinamas prie knygų ar edukacinių žaidimų, tuo lengviau jis ateityje atras mokymosi įrankius, sugebės susikaupti.

„Kelių knygelių prieš miegą nepakanka. Tai turėtų būti kone pagrindinė veikla. Tarkim, viena knygelė ryte, per pietus dvi, o jei per dieną neatrandate laiko – dešimt knygelių prieš miegą. Žinoma, jei dvejų metų vaikas lyg šiol nebus susipažinęs su knygelėmis, dešimt jų išklausyti jam bus per sunku“, – tęsė ji.

Dėl šios priežasties M.Andriulienė jau nuo pat kūdikystės Anai skaito daug knygų. Tiesa, skaitymas vaikui – kiek kitoks. Kaip sako Medeina, monotoniškai skaitant knygelę, mažametis dėmesio ilgai nekoncentruos, todėl reikia mokėti tai daryti.

„Skaitymas turi būti tarsi žaidimas: verti knygelės puslapius ir aptari kas juose matoma, seki istorijos iliustracijas. Dabar Ana žino, kad vienintelis žaislas, kuriuo ji su manim gali žaisti – knyga. Kitais žaislais su ja nežaidžiu tikslingai, kad tuo ji užsiimtų pati, o mūsų bendras žaislas taptų skaitymas. Norėdama laiko su manimi, Ana visada atneša knygą ir jei netgi tuo metu esu užsiėmusi, niekada jos neatstumiu, einame skaityti“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė M.Andriulienė.

Žmonės.lt primena, kad Liudvikas Andriulis ir Medeina Andriulienė susituokė 2019-ųjų rugpjūtį. Poros tuoktuvių ceremonija vyko Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Šventėje dalyvavo ir ne vienas žinomas svečias, tarp kurių buvo televizijos laidų vedėja Eglė Daugėlaitė ir jaunosios sesuo – edukologė, darželių tinklo „Vaikystės sodas“ steigėja Austėja Landsbergienė su vyru Gabrieliumi.

Medeinos Čijauskaitės ir Liudviko Andriulio vestuvės (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau