Medaus mėnesio magija

Pora atostogauja.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jūs pasakėte „ilgai ir laimingai“ ir šventai tikite, kad iš tiesų taip bus. Tačiau gyvenime tikrai bus ne tik gerų akimirkų. Ką galite padaryti dar per medaus mėnesį, kad laimė niekada nesibaigtų? Padės tiek elementari psichologija, tiek vienas kitas burtas.

Jums tikriausiai atrodo, kad taip, kaip laimingai pradėjote gyvenimą, tęsis amžinai. Turime perspėti – medaus mėnuo yra vienas gražiausių jūsų gyvenimo etapų, per kurį galite nemažai padaryti, kad jūsų gyvenimas būtų nuostabus. Ilgai santuokoje gyvenančios moterys tai žino. Pasikliaukite jų patarimais.

Medaus mėnesiui suteikite mistinę reikšmę

Sakoma, ne šventieji puodus lipdo, taigi ir jūs pati galite savo medaus mėnesį padaryti nuostabų. Tereikia šiek tiek moteriškos išminties ir lankstumo.

Jūs pati galite savo medaus mėnesį padaryti nuostabų. Tereikia šiek tiek moteriškos išminties ir lankstumo.

Nebandykite likimo – medaus mėnesio išvyka neturėtų būti pirma jūsų bendrojo gyvenimo kelionė. Senolių išmintis patvirtina – jei nori išbandyti savo antrąją pusę, leiskis su juo į kelionę. Nes įvairūs netikėtumai ir situacijos gerai atskleidžia žmogaus charakterį. Išaiškėja net tokie dalykai, kurie įprastoje kasdienybėje ilgai neatsiskleistų. Taigi medaus mėnesiu turite pasirūpinti dar gerokai prieš tai. Kad ir nedidelė, bet kelionė kartu padės jums daug geriau pažinti vienas kitą.

Šokanti pora paplūdimyje

Nesusipykite pirmą kartą. Šis linkėjimas, jei pavyks jį išpildyti, gali tapti jūsų laimingo gyvenimo paslaptimi. Jei nesusipyksite pirmą kartą, nesusipyksite ir antrą, ir trečią. O kartą paleidus pykčio energiją, ji vis pas jus sugrįš. Todėl ir sakoma, kad svarbiausia nesusipykti pirmą kartą. Ar tai

įmanoma? Žinoma! Jei visada išsiaiškinsite net mažiausius nesutarimus. Tikriausiai esate girdėję išmintingą pasakojimą apie senelę ir senelį, kuris, nugyvenus ilgus laimingo gyvenimo metus, rado senelės dėžėje paslėptą krūvą pinigų ir tris pasiūtas medžiagines lėlytes. Senelė, paklausta, kas tai, atsakė, kad lėlytes ji siūdavusi kaskart, kai ant senelio supykdavusi. Tai apsidžiaugė senolis radęs tik tris lėlytes, bet senelė jo entuziazmą numalšino pasakiusi, kad visi tie pinigai gauti pardavus visas kitas. Taigi ir jums labai svarbu atrasti savo būdą, kaip numalšinti kylantį pyktį ir nesutarimus, juk artimiausią žmogų reikia tausoti, o ne išlieti jam visas savo neigiamas emocijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skubėkite lėčiau – gyvenkite laimingiau!

Žiūrėkite į dangų. Per vestuves dažnai linkima gyvenime žiūrėti viena kryptimi, o ne vienas į kitą. Medaus mėnesį praleiskite daug laiko žvelgdami į dangų ir leisdami į visatą savo norus apie tai, kokie turėtų būti jūsų bendro gyvenimo svajonės, troškimai, tikslai. O kur geriau tai padaryti, jei ne žvelgiant į dangų. Tokia paprasta magija suartina ir vėliau leidžia su didžiuliu malonumu prisiminti taip leistą laiką.

Po metų kitų susipykus mesta frazė: „Nepatinka man ta tavo avižų košė!“, nuskambės visiškai kitaip nei pirmomis bendro gyvenimo dienomis.

Medaus mėnuo – staigmenų laikas. Kad ir kaip jums atrodo, kad puikiai pažįstate vienas kitą, iš tiesų taip nėra. Skirkite kuo daugiau laiko bendravimui, sužinokite vienas apie kitą kuo įmanoma daugiau – tai padės jums gerai sutarti vėliau, kad iškiltų kuo mažiau nesusipratimų. Turėkite galvoje, kad svarbu pasakyti net mažiausiąsias smulkmenas, kurios gali būti svarbios ateityje. Pavyzdžiui, kad ir tai, jog nemėgstate avižų košės, kurią jums mieliausiasis atnešė į lovą. Pamelavusi kartą, norėdama jį pamaloninti, ir toliau turėsite tai daryti, bet po metų kitų susipykus mesta frazė: „Nepatinka man ta tavo avižų košė!“, nuskambės visiškai kitaip nei pirmomis bendro gyvenimo dienomis ir privers mylimąjį suabejoti, ko dar jis apie jus nežino.

Kelionė

Darykite tik tai, kas patinka abiem. Kad ir ką jūs veikiate per medaus mėnesį, tai turėtų patikti abiem, nes tai jūs abiejų laimingiausias laikas. Šuolius su parašiutu, jei vienas kuris bijo aukščio, ar nardymą su balionais palikite ateičiai, kai jau būsite nugludinę visus aštrius kampus. Dabar jūsų magiškas laikas, kai santykius turite sustiprinti tiek, kad jūsų nė vanduo neperlietų.

Skaitykite daugiau