Medaus mėnesį Kambodžoje leidžianti 41-erių Eva Longoria pademonstravo pavydėtiną figūrą

Eva Longoria / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-31 19:07
Aktorė Eva Longoria (41 m.) ir jos naujasis vyras, meksikiečių televizijos magnatas Jose Antonio Bastonas (47 m.) medaus mėnesį leidžia keliaudami po Kambodžą.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė gegužės 21-ąją Meksikoje, savo namų kieme, apsupti maždaug 80-ies artimiausių draugų ir giminaičių.

Po savo vestuvių jaunavedžiai grįžo į Los Andželą, kur praleidžia didžiąją dalį laiko, ir iš ten išskrido kopinėti medaus į Aziją.

Koks tikslus jų kelionės maršrutas nėra žinoma, tačiau iš Evos Longorios „Instagram“ paskyroje publikuotų nuotraukų matyti, kad jiedu tikrai lankėsi Kambodžoje – aktorė pašokusi į orą nusifotografavo garsiojoje Ta Prohm šventykloje, esančioje šios šalies džiunglėse. Gali būti, kad sutuoktiniai taip pat užsuko (arba dar užsuks) į greta esančias šalis Tailandą arba Vietnamą.

O vienoje iš publikuotų medaus mėnesio nuotraukų aktorė nusifotogravo su bikiniu (vėlgi pašokusi į orą – panašu, kad ši poza idealiausiai išreiškia jos atostogų nuotaiką), kuris išryškino nepriekaištingą jos figūrą.

Jūsų dėmesiui – kelios jaunavedžių Evos Longorios ir Jose Antonio Bastono medaus mėnesio akimirkos:

#HoneyMoon #Love #Waterfalls

A video posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

#Honeymoon #Bliss ❤️❤️❤️

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

#Honeymoon ❤️❤️❤️

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai