Meagan Good ragina moteris neskubėti pradėti lytinių santykių

Aktorė Meagan Good / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-19 16:22
Holivudo aktorė Meagan Good tikisi paskatinti daugiau porų neskubėti pradėti lytinių santykių, demonstruodama savo pavyzdį – ji su savo vyru pamokslininku mylėtis pradėjo tik praėjus metams nuo jų romano pradžios.

Filmo „Galvok kaip vyras“ (Think Like a Man) žvaigždė suteikė sau galimybę iš tikrųjų gerai pažinti tuometį savo vaikiną DeVoną Frankliną prieš išbandydama su juo kūnišką meilę, o dabar ši pora rašo saviugdos knygą „Laukimas“ (The Wait), kurioje išsamiai aptaria jųdviejų sprendimą kurį laiką susilaikyti nuo sekso.

M.Good, kuri ištekėjo už D.Franklino 2012 metais, sakė: „Kreipiuosi į jaunas moteris, nes dabar, manau, esama daug stereotipų, aiškinančių moterims, kad jos privalo vienaip ar kitaip elgtis, kad atkreiptų į save dėmesį arba sulauktų įvertinimo.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Aš tikrai jas skatinu palaukti, bet nesu pamokslautoja arba per daug religinga. Man atrodo, jeigu jūs geriau save suvokiate ir mylite save, tinkamas žmogus jūsų palauks“, – pridūrė ji.

„Kalbant apie mano santuoką, buvo tvirta nuostata: „Galiu praleisti visą gyvenimą su tavimi, o tu gali būti mano partneris visoje šioje kelionėje, ir aš gerbiu ir myliu tave – bet tik po to laikas maloniausiai daliai“, – teigia ji.

Paklausta, ar dabar nesigaili, kad laukė ištisus metus, aktorė šyptelėjo: „Laukti buvo labai verta!“

Jos naujoji knyga bus išleista ateinančiais metais tuojau po Valentino dienos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai