Mažytė pergalė didelėje byloje: Egidijui Dragūnui skirta simbolinė bauda

Egidijaus Dragūno bylos posėdis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 16:57
Vietoj keliasdešimties tūkstančių eurų baudos – 1000 eurų. Sprendimą dėl tokio dydžio baudos paskelbė Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Nuo praėjusių metų rugsėjo 7 d. kiekviena diena turėjo būti įvertinta 300 eurų už neva Egidijaus Dragūno padarytą pažeidimą konservuojant dalį jo statomo namo Pavilnių regioniniame parke.

Tokią pretenziją buvo pareiškusi Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcija (VTPSI).

Šis epizodas – vienas iš bylos dėl Egidijaus namo statybų. Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcija (VTPSI) iš viso reikalauja nugriauti pradėtą statyti būstą, nes galimai jis statomas neteisėtai.

Nusipirkęs sklypą Egidijus Dragūnas gavo Statybų leidimą 2015 m. – jį išdavė Vilniaus miesto savivaldybė, remdamasi Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos suderintu planu. Gavęs reikiamus leidimus atlikėjas pradėjo statybų darbus, kartą atvyko Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcijos atstovai. Šie nusprendė, kad namas statomas per arti šlaito.

Svarbiausia – Vilniaus miesto savivaldybė leidimą statyboms išdavė neteisėtai. Statybų inspekcija reikalauja pradėtą statyti namą nugriauti. Tai gali padaryti pats užsakovas arba Statybų inspekcija, bet už užsakovo lėšas. Šiuo metu laukiama Vilniaus apygardos teismo sprendimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai