Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius švenčia pirmąsias vestuvių metines: „Sūnus dabar karalius namuose“

Greta Lebedeva-Kazakevič su mažyliu / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos prieš mėnesį Gretos ir Aleksandro šeimą papildė naujasis narys – sūnelis Eldaras. Tuomet žinoma pora apie vaiko gimimą pranešė „Facebook“ paskyroje su prierašu „Štai ir mūsų angeliukas“.

Neįprastą vardą mažyliui suteikusi pora šiuo metu mėgaujasi ramiu buvimu namuose, tačiau sekmadienį juose – šventinės nuotaikos. Rugpjūčio 26-ąją pora atšventė pirmąsias – popierines – vestuvių metines.

Nenuostabu, kad gimus pirmagimiui poros gyvenimas išties pasikeitė. „Gimus mažyliui, gyvenimas nusidažė dar gražesnėmis spalvomis, esame be galo laimingi tėveliai“, – neslėpė džiaugsmo jaunoji mama.

Greta pasakojo, kad mažylis išties geras vaikas, o juo rūpintis – vienas malonumas. 

„Sūnelis auga labai gerai, jis pakankamai ramus. Žinoma, keltis nakties metu reikia dažnai, nes maitinu kas dvi valandas. Tad naktį leidžiu vyrui ilsėtis, o jis man leidžia pailsėti dienos metu“, – Žmonės.lt pasakojo žinoma moteris.

Pora vaikučiu rūpinasi kartu, nėra pasiskirtę darbų. „Viską darome kartu: ir lauke vaikštome, ir maudome, ir migdome, netgi lopšinę dainuojame kartu“, – juokiasi Greta – „Juk taip smagiau! Mes puiki komanda.”

Paklausta, kaip pasikeitė jos kasdienybė ir ar jau pagalvoja apie grįžimą į darbus, Greta neslėpė, jog šiuo metu visą savo laiką nori skirti tik šeimai.

„Žinoma, kasdienybė pasikeitė. Dabar visas pasaulis sukasi apie mažiuką, jis dabar karalius namuose. O dėl darbų, tai tikrai neskubėsiu grįžti. Noriu mėgautis šiuo gražiu laikotarpiu ir visą savo dėmesį bei laiką skirti šeimai“, – kalbėjo Greta.

Skaitykite daugiau