Mažos gudrybės, kaip prižiūrėti sausus plaukus

Modelis Doutzen Kroes – „L'Oreal Paris“ veidas. / Kompanijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-14 16:55
Sudėtinga būtų ginčytis, jog pats gražiausiais ir vertingiausiais kiekvienos merginos ar moters aksesuaras yra plaukai. Ir visai nesvarbu, ar jie trumpi įmantraus kirpimo, ar neįtikėtinai ilgi – jie vienodai puošia kiekvieną iš mūsų. Tačiau ar susimąstome, kiek jiems tenka iškęsti, kad jie atrodytų taip, kaip norime?

Mes juos trenkame, džioviname džiovintuvu, tiesiname žnyplėmis, sukame suktukais ir darome dar daug visokiausių „kankinimų“. Internete randame ir iš draugių prisiklausome visokiausių patarimų, ką daryti su sausais plaukais. Tačiau kokias priemones rinktis, kad jos būtų patikimos ir efektyviai veiktų sausus plaukus?

Sausų plaukų savininkėms L'Oréal Paris pristato naują plaukų priežiūros liniją Elvital Extraordinary Oil. Nuo šiol kiekviena, turinti sausus ir šiurkščius plaukus, galės lepintis šiuo šampūnu, balzamu  ir kauke, kuriuos jau spėjo pamėgti ir įvertinti moterys kitose šalyse.

Kompanijos nuotr.
Kompanijos nuotr.

Elvital Extraordinary Oil produktų linija yra praturtinta net 6 prabangiais gėlių aliejais, skirtais ypatingai sausų ir šiurkščių plaukų priežiūrai:

  • rožės aliejaus ekstraktas yra naudojamas plauko struktūros atstatymui,
  • ramunėlės aliejaus ekstraktas suteikia spindesio,
  • linų aliejaus ekstraktas yra skirtas plaukų švytėjimui ir stiprumui,
  • lotoso aliejaus ekstraktas minkština ir glotnina plaukus,
  • tiarė gėlės aliejus drėkina bei valo plaukus,
  • saulėgrąžos gėlės aliejus maitina bei palaiko plauko gyvybingumą.

Visi aliejai šampūno formulėje yra suderinti taip, kad priemonė neapsunkina plaukų. Tad neverta jaudintis, kad plaukai greičiau riebaluosis ar bus apsunkę. Atvirkščiai – prie šaknų ir per visą plauko ilgį jie bus purūs ir lengvai krintantys!

Sausų plaukų problema prasideda nuo galvos odos ir plauko vidinių struktūrų, kada plaukas nepagamina pakankamai sebumo, kuris lemia sveiką plauko išvaizdą. Tad maitinamasis sausų plaukų šampūnas Elvital Extraordinary Oil turi būti naudojamas kaip bazinė priemonė, kuri valo plaukus ir tuo pačiu užtikrina, kad galvos oda yra drėkinama.

Sausų plaukų priežiūros rutinoje taip pat privalo būti maitinamasis kondicionierius ir itin tiršta kaukė Elvital Extraordinary Oil.  Taip yra todėl, kad derinant visus tris produktus galima pasiekti efektyviausių rezultatų ir atstatyti sausus plaukus nuo pat galvos odos iki plaukų galiukų.

Kompanijos nuotr.
Kompanijos nuotr.

Nuo šiol rūpinimasis savo plaukais – ne tik būtintybė, bet ir sielai mielas ritualas. Elvital Extraordinary Oil plaukų priežiūros priemonės pasižymi išskirtiniais aromatais, kurių gama atsiskleidžia pakopomis tarsi iš kvepalų buteliuko. Viršutinė nata kvepia mangų, juodųjų serbentų ir nektarinų aromatais, vidurinė nata – frezija, o pagrindinė nata dvelkia kedru, cinamonu, santalu ir pačiuliu.

Kompanijos nuotr.
Kompanijos nuotr.

Nebesplėpkite savo plaukų po kepure – išbandykite naujają L'Oréal Paris plaukų priežiūros liniją Elvital Extraordinary Oil. O gal jau išbandėte?
 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai