Mažoms erdvėms – išmanieji baldai

Mažoms erdvėms – išmanieji baldai / „Youtube“ stopkadras
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Labai dažnai žmonės skundžiasi, kad mažame būste nėra net kur apsisukti, tad ką jau kalbėti apie modernesnius dizaino sprendimus. Vis dėlto, pasitelkus fantaziją, vienu šūviu galima nušauti du kiškius, kitaip tariant, ir vietos sutaupyti, ir džiaugtis smagiais dizaino sprendimais.

Kaip per minutę darbo kambarį paversti miegamuoju arba sieninę spintelę lova? Peržvelgusios toliau pateiktą vaizdo filmuką, greičiausiai ne viena užsimanysite tokių išmaniųjų baldų!

Kaip išsirinkti tinkamus?

♦ Pirkdamos transformuojamus baldus, turėtumėte išmėginti, kaip jie veikia, kruopščiai apžiūrėti, iš kokių medžiagų pagaminti, o labiausiai atkreipkite dėmesį į gaminio karkasą, kad jis būtų tvirtas ir kokybiškas, bei mechanizmą. Juk tokie gaminiai paprastai kainuoja nemažai. Pati baldų sistema turi veikti lengvai, lyg sviestu patepta. Išlankstyti baldus ir juos sudėti atgalios turėtų būti malonumas, o ne sunkus darbas.

♦ Funkcionalūs baldai idealiai tiks toms, kurioms patinka įvairus interjeras. Tokie baldai turi galimybę keisti namų erdvę: išsiskleisti, susiskleisti, padidėti ar sumažėti.

♦ Ir dar – turėkite omenyje, kad kuo sudėtingesnė funkcionalaus baldo „valdymo“ sistema, tuo daugiau rūpesčių. Dažniausiai su tokiais iškyla įvairiausių problemų, o ir lūžta greičiau.

♦ Vargu ar verta pirkti tokius baldus iš katalogų. Geriausia juos pamatyti, išbandyti ir įsitikinti baldo kokybe, savybėmis bei galimybėmis.

Skaitykite daugiau