Mažoji princesė Charlotte švenčia ketvirtąjį gimtadienį: pasidalijo Kate Middleton darytomis fotografijomis

Princesė Charlotte su mama Kate Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-02 08:24
Antroji Kembdridžo hercogienės Kate Middleton ir princo Williamo atžala – princesė Charlotte gegužės 2-ąją švenčia svarbią dieną. Mergaitei suėjo ketveri.

Gimtadienio išvakarėse, kaip ir įprasta minint svarbias progas, Kensingtono rūmų socialinių tinklų puslapis pasidalijo dar nematytomis princesės nuotraukomis.

„Kembridžo hercogas ir hercogienė džiaugiasi galėdami pasidalinti trijomis naujomis princesės Charlottes fotografijomis prieš jos ketvirtąją gimimo dieną,“ – rašė britų karališkosios šeimos puslapis.

Kaip visada, kone visus vaikų portretus, skelbiamus oficialiuose rūmų puslapiuose, daro hercogienė Kate Middleton. Šios nuotraukos ne išimtis. Princesė Charlotte fotografuota šių metų balandžio mėnesį, šeimos namuose Norfolke – teigia Kensingtono rūmai.

Princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, jog antrasis Kembridžo hercogienės Catherine gimdymas buvo labai sklandus ir greitas – gimdyti į ligoninę ji atvyko apie 6 val. ryto, o 8.34 val. jau laikė ant rankų savo dukrą.

Princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.

Po Charlotte gimimo Kate Middleton papuošė jubiliejinį „Vogue“ viršelį – pirmąkart dalyvavo mados fotosesijoje.

Gimdymo metu nuo žmonos nė per žingsnį nesitraukė princas Williamas, kuris vėliau išvyko atsivežti sūnaus George'o, kad šis susipažintų su mažąja sesute.

Iš ligoninės hercogienė išvyko dar tą pačią dieną – 18 val. vakaro princas Williamas ir Catherine su naujagime ant rankų išėjo pro ligoninės duris ir visuomenei pristatė vos prieš 10 valandų gimusią naująją princesę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai