Mažiau populiari Donaldo Trumpo duktė Tiffany. Kas ji?

Tiffany Trump / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-26 09:15
„Mažiau populiari duktė“, „ta kita duktė“, „retai matoma duktė“ – tokie apibūdinimai lydi naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo (70) jaunėlę dukterį Tiffany Trump (23). Savo sesers Ivankos Trump (35) šešėlyje užaugusi Tiffany toli gražu nėra pilka pelytė.

Tiffany yra ketvirtas JAV prezidento vaikas. Be sesers Ivankos ji dar turi brolius Donaldą Trumpą jaunesnįjį (39), Ericą Trumpą (33) ir Barroną Trumpą (10). Iš jų visų T.Trump yra mažiausiai matoma viešumoje.

Štai ir per kandidatų į JAV prezidentus debatus Tiffany sėdėjo ne ložėje, skirtoje kandidato šeimos nariams, o kartu su teisininkais ir kitais D.Trumpo darbuotojais. Po tokio akibrokšto Tiffany neleido tėvui veidmainiauti prieš kameras – nusisuko, kai jis pabandė jai pakštelėti į skruostą.

Tiffany nebuvo ir rinkiminei kampanijai skirtuose Trumpų šeimos plakatuose, interviu. Neaišku, kas taip nusprendė: D.Trumpas ar pati T.Trump. Tačiau tai šiuo atveju visai nesvarbu, nes atviro atsakymo į šį klausimą artimiausiu metu nesulauksime. Tiffany visuomet gina savo tėvą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kviečiame susipažinti su paslaptingąja JAV prezidento dukra.

Seka tėvo pėdomis

Tiffany, visai kaip jos sesuo ir broliai, lankė D.Trumpo numylėtą Pensilvanijos universitetą. Čia ji baigė sociologiją (specializuotą į teisę) ir urbanistikos studijas. Septintajame dešimtmetyje prezidentas pats mokėsi Vartono verslo mokykloje prie Pensilvanijos universiteto. Vis dėlto Tiffany svajonė yra ne verslas ir ne politika – mergina trokšta dirbti teisės srityje.

Socialinių tinklų žvaigždė

Naujienas apie Tiffany socialiniame tinkle „Instagram“ prenumeruoja daugiau nei pusė milijono žmonių, o jos nuotraukas perpublikuoja instagramo turtingo jaunimo (Rich Kids of Instagram) paskyra.

Trapus ryšys su tėvu

Tiffany – D.Trumpo ir jo antrosios žmonos Marlos Maples meilės vaisius. Vis dėlto poros santuoka truko neilgai – Donaldas ir Marla išsiskyrė, kai Tiffany buvo treji. Po skyrybų mergaitė liko gyventi su mama, o ryšys su tėvu ilgą laiką buvo labai trapus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Troško tapti dainininke

2011-aisiais Tiffany išleido singlą „Like A Bird“. Paaugliška svajonė tapti dainininke greitai subliuško. Singlą žmonės pirko nenoriai, o „Vanity Fair“ apžvalga buvo negailestinga. Pasak leidinio, daina buvo taip stipriai apdirbta kompiuteriu, kad neįmanoma suprasti, koks iš tiesų yra Tiffany balsas.

Mylimasis – demokratas

Atskirtis tarp respublikonų ir demokratų Amerikoje prilygsta prarajai. Pasitaiko, kad respublikonai nebendrauja su žmogumi, jei sužino, kad jis demokratas, ir atvirkščiai. Vis dėlto Tiffany mylimasis Rossas Mechanicas – prisiekęs demokratas. Nepaisant skirtingų politinių pažiūrų, Trumpų ir Mechanicų šeimos puikiai sutaria.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Darbavosi žurnale „Vogue“

2011-ųjų vasarą Tiffany atliko praktiką amerikietiškame mados žurnale „Vogue“. Jei gandai teisingi, pietų pertraukas ji leisdavo su vyriausiąja leidinio redaktore Anna Wintour.

Išbandė jėgas mados pasaulyje

Pernai vasarį Tiffany debiutavo Niujorko mados savaitėje. Mergina pristatė savo bičiulio Andrew Warreno drabužių liniją „Just Drew“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai