Mazalų namų kieme – putų vakarėlis: dukrai Deimilei suėjo 5-eri metai

Lauros ir Šarūno Mazalų dukros Deimilės 5-erių metų gimtadienio šventė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Vaflių namų“ bendrasavininkai, žurnalistai Laura (30) ir Šarūnas Mazalai (32) savaitgalį savo namuoe surengė gražią šventę – poros vyriausiajai dukrai Deimilei suėjo penkeri metukai. Šia proga originalių idėjų nestokajantys tėvai nusprendė savo pirmagimei padovanoti putų vakarėlį.

„Šventėme namie, nes tikriausiai fiziškai kitur net nebūtų įmanoma sutalpinti tiek gimtadienio dalyvių – vien vaikų apie dvidešimt, o su tėveliais štai jau ir 60 žmonių“, – Žmonės.lt pasakojo L.Mazalienė.

Lauros ir Šarūno Mazalų dukros Deimilės 5-erių metų gimtadienio šventė / Asmeninio archyvo nuotr.

L.Mazalienė pasidžiaugė vaikų gimtadienius dažniausiai organizuojanti pati. Juk tiek ji, tiek Šarūnas puikiai žino visus slapčiausius jų norus.

„Ypač dabar, kai Deimilei 5 metai, ji savo gimtadienių laukia, džiaugiasi jais“, – sakė pašnekovė.

Laura neslėpė – kasmet jos trims vaikams augant, meilė, ryšys ir tarpusavio supratimas tik stiprėja.

„Kai matau tuos tris kleckus ir pagalvoju, kad jie mano, kad aš esu mama jau penkerius metus – aplanko neapsakomai geras jausmas. Mums su Šarūnu šis vaiko jubiliejus – pirmasis. Penketukas – rimtas skaičius, galima ir sau įsivertinimą pasirašyti“, – kalbėjo L.Mazalienė.

Lauros ir Šarūno Mazalų dukros Deimilės 5-erių metų gimtadienio šventė (16 nuotr.)
+10

Laura ir Šarūnas Mazalai augina tris atžalas – Deimilę, Aurėją ir Matiją. Visų jų gimtadieniai yra vasarą, todėl švenčių šeimos namuose netrūksta. 

Liepą Mazalai mini ir savo santuokos metines, o šią vasarą, liepos 5 dieną, pora vienas kitam meilę prisiekė ir prieš Dievą. 

„Norėjosi iki galo išgyventi tą jausmą“, – anksčiau portalui Žmonės.lt  „Vaflių namų“ bendrasavininkė. Prieš penkerius metus oficialiai Šarūno žmona tapusi Laura niekada neatsisakė svajonės prie altoriaus žengti pasipuošusi balta suknele. Pagaliau jos didžiulis troškimas išsipildė. Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje Mazalus sutuokė kunigas Algirdas Toliatas.

Lauros ir Šarūno Mazalų vestuvės Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau