Mažajai princesei Charlottei – šešeri: šeima pasidalijo Kate Middleton daryta fotografija

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-02 09:52
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine praėjusią savaitę paminėjo 10-ąsias vestuvių metines, o gegužės 2-ąją jų šeimoje – dar viena džiugi šventė: dukra princesė Charlotte švenčia šeštajį gimtadienį.

Princesė Charlotte yra ketvirta eilėje į Jungtinės Karalystės sostą – po senelio princo Charleso, tėvo princo Williamo ir vyresniojo brolio princo George'o.

Gimtadienio dieną, kaip ir įprasta karališkoje šeimoje, Kensingtono rūmai pasidalijo dar nematyta princesės Charlottes nuotrauka. 

Kone visus vaikų portretus, skelbiamus oficialiuose rūmų puslapiuose, fotografuoja pati hercogienė Kate Middleton. Ši nuotrauka – ne išimtis. Plačiai besišypsanti princesė Charlotte užfiksuota prieš keletą dienų šeimos namuose Norfolke.

Gėlėta suknele pasipuošusi mažoji princesė – lyg iš akies traukta jos promočiutė karalienė Elizabeth II. Lyginant jų vaikystės nuotraukas panašumų tikrai nesunku pastebėti.

Wishing Princess Charlotte a very happy sixth birthday today. 🎈 📸 The Duchess of Cambridge

Posted by The Royal Family on 2021 m. gegužės 1 d., šeštadienis
Anglijos karalienė Elizabeth II vaikystėje / Vida Press nuotr.
Anglijos karalienė Elizabeth II vaikystėje / Vida Press nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir princas Philipas su proanūkiais / „Scanpix“ nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir princas Philipas su proanūkiais / „Scanpix“ nuotr.

Prieš keletą dienų Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas minėjo 10-ąsias santuokos metines. 

Vestuvių metinių proga Kembridžo hercogienė ir princas Williamas oficialioje instagramo paskyroje pasidalijo mielu vaizdo įrašu.

Trumpame vaizdo įraše matomi ne tik santuokos metines minintys Kate Middleton ir princas Williamas, bet ir jų trys vaikai – septynerių princas George'as, šeštąjį gimtadienį mininti princesė Charlotte ir trejų metų princas Louisas.

Dėvintys kasdienius drabužius, bet pasipuošę ypač plačiomis šypsenomis – atrodo, karališkosios šeimos nariai mėgaujasi kiekviena akimirka drauge. 

Žmonės.lt primena, jog princesė Charlotte šį pasaulį išvydo 2015-ųjų gegužės 2-ąją. Teigiama, kad antrasis Kembridžo hercogienės Catherine gimdymas buvo labai sklandus ir greitas – gimdyti į ligoninę ji atvyko apie 6 val. ryto, o 8.34 val. jau laikė ant rankų savo dukrą.

Po Charlotte gimimo Kate Middleton papuošė jubiliejinį „Vogue“ viršelį – pirmąkart dalyvavo mados fotosesijoje.

Gimdymo metu nuo žmonos nė per žingsnį nesitraukė princas Williamas, kuris vėliau išvyko atsivežti sūnaus George'o, kad šis susipažintų su mažąja sesute.

Iš ligoninės hercogienė išvyko dar tą pačią dieną – 18 val. vakaro princas Williamas ir Catherine su naujagime ant rankų išėjo pro ligoninės duris ir visuomenei pristatė vos prieš 10 valandų gimusią naująją princesę.

Naujausi straipsniai