Maudymosi kostiumėlių fotosesijoje Ingrida Kazlauskaitė tapo akrobate

Ingrida Kazlauskaitė / „Pro Photo“ ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė tapo modeliu – ji įsiamžino vasariškoje „Leg Code“ fotosesijoje, dėl kurios jai teko išmokti ir akrobatinių triukų.

Maudymosi kostiumėlių, glaustinukių ir suknelių reklamoje pozavusi dainininkė save išbandė ir netikėtame amplua – vienai dienai ji tapo cirko artiste.

Fotosesija vyko Kaune esančioje „Baltijos cirko“ būstinėje. „Norėjosi neeilinės aplinkos, todėl komandai ekspromtu pasiūliau „Baltijos cirką“. Spalvos, gera nuotaika – visa tai man kelia daug prisiminimų iš vaikystės“, – Žmonės.lt pasakojo Ingrida.

Ingrida Kazlauskaitė / „Pro Photo“ nuotr.

Šią vietą atlikėja itin mėgsta. Dar anksčiau ji cirke viešėdavo, kai atvykdavo aplankyti čia anksčiau artistais dirbusių giminaičių.

Tačiau šįkart Ingridai teko ne tik stebėti profesionalų parengtus šou, o ir pačiai pasimokyti akrobatinių judesių – dauguma kadrų teko įamžinti jai sukantis ant lanko, pakibus ore.

Ingrida Kazlauskaitė pademonstravo akrobatinius sugebėjimus (7 nuotr.)
+1

„Akrobatiniai triukai – mano hobis. Ištaikiusi progą paprašiau, kad mane pakeltų ant lanko į aukštį. Cirko vadovė Ieva Variakojytė mane pakėlė ir davė vieną kitą patarimą – mat reikia žinoti, kuri laikyti rankas, kojas, – dar daug ko nemoku“, – rugpjūčio pradžioje surengtos fotosesijos užkulisius prisiminė pašnekovė.

Ingrida sako taip susižavėjusi cirko akrobatais, kad ir pati norėtų to pasimokyti. „Man labai gražu. Grakščios linijos, viskas – įspūdinga, norėčiau pradėti lankyti pamokas“, – kalbėjo ji.

Drauge su ja fotosesijoje pozavo iš Prancūzijos atvykęs modelis. Ingridą įamžino „Pro Photo“ fotografai, makiažu rūpinosi Inga Bulsytė.

Modeliu tapusios Ingridos Kazlauskaitės fotosesija cirke (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau