Matthew Perry atsikratė „atskalūno“ etiketės: prisijungė prie naujojo pasaulio

Matthew Perry/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-07 15:21
Aktorius Matthew Perry nuo šiol savo gerbėjus džiugins ir instagramo socialiniame tinkle. Iki šiol seriale draugai („Friends“) Čandlerį vaidinęs vyras buvo vienintelis, kurio paskyros iš žymiojo šešetuko negalėjai rasti šių dienų naujuoju pasauliu tituluojamame instagrame.

Matthew Perry paskyrą pasauliui pristatė jo bičiulė ir kolegė Lisa Kudrow. Žinoma moteris pasidalijo sena nuotrauka, kurioje ji ir Matthew įsiamžino dar tuo metu, kai buvo filmuojamas serialas „Draugai“.

„Negaliu patikėti savo akimis. Pagaliau! Sveikas atvykęs į instagramą“, – rašė gera M. Perry bičiulė.

50-metis Perry dar nesidalijo jokiu turiniu savo tinkle, tačiau sulaukė beveik 2 mln. internautų dėmesio. Per 24 val. M. Perry „pasekė“ milijonai žmonių iš viso pasaulio.

Tiesa, Matthew Perry neprilygsta savo kolegei, aktorei Jennifer Aniston.

Primename, kad ji, spalį susikūrusi instagramo paskyrą, pasiekė Gineso rekordo. Moteris tapo greičiausiai per kelias valandas milijoną sekėjų surinkusia asmenybe. Tai Jennifer padarė per 5 val. ir 16 min.

Pirmoji J. Aniston nuotrauka socialiniame tinkle vaizdavo ją ir kitus serialo „Draugai“ aktorius: Matthew Perry, Mattą LeBlancą, Courteney Cox, Lisa Kudrow ir Davidą Schwimmerį. Didžiulės sėkmės sulaukęs „selfis“ per vos kelias dienas sulaukė virš 12 milijonų reakcijų, o Jennifer – 11 milijonų sekėjų.

Naujausi straipsniai