Mattas Damonas su žmona Luciana atnaujino santuokos įžadus

Mattas Damonas su žmona Luciana Barroso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-14 11:50
Aktorius Mattas Damonas su žmona Luciana Barroso šeštadienį privačioje ceremonijoje atnaujino santuokos įžadus ir pagaliau iškėlė vestuvių pokylį draugams – prieš aštuonerius metus jiedu susituokė tik stebint artimiausiems šeimos nariams, praneša „Us Weekly“.

Prabangi puota buvo iškelta Karibuose, Sent Lusijos saloje. Aktorius išnuomojo visą privatų paplūdimį kartu su nameliais, kuriuose apsistojo svečiai, taigi joks smalsuolis netrukdė Mattui ir Lucianai džiaugtis švente. Kalbama, kad šventė aktoriui atsiėjo apie milijoną JAV dolerių.

Į puotą aktorius šįkart pasistengė sukviesti visus draugus, su kuriais norėjo pasidžiaugti savo šeimynine laime – šventėje dalyvavo geriausias Matto draugas Benas Affleckas su žmona Jennifer Garner, George‘as Clooney su širdies drauge Stacy Keibler ir dar apie 50 svečių.

Mattas ir argentinietė Luciana susituokė 2005-aisiais itin kuklioje ceremonijoje Niujorko Santuokų registracijos biure ir vienintelis jose dalyvavęs šeimai nepriklausantis asmuo buvo miesto meras Michaelas Bloombergas. 42-ejų Mattas ir 36-erių Luciana augina keturias dukteris: šešerių Isabellą, ketverių Gią, dvejų Stellą ir Alexią iš ankstesnės Lucianos santuokos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai