Mattas Damonas ruošiasi prabangiai vestuvių puotai

Mattas Damonas su žmona Luciana Barroso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-27 18:23
Aktorius Mattas Damonas ruošiasi pavasarį surengti savo žmonai vestuvių puotą, kokios pora niekada neturėjo, praneša žiniasklaida.

„Gerojo Vilo Hantingo“ (Good Will Hunting) žvaigždės ir Lucianos Barroso kuklios tuoktuvės vyko 2005 metais Niujorko Santuokų registracijos biure ir vienintelis jose dalyvavęs šeimai nepriklausantis asmuo buvo miesto meras Michaelas Bloombergas.

Dabar aktorius, su gražiąja argentiniete susilaukęs keturių dukterų, nori balandžio mėnesį savo žmonai surengti prabangias antrąsias vestuves.

Savo artimiausiems draugams ir giminėms pora jau išsiuntė prašymus rezervuoti tam tikrą datą, tačiau vietos, kurioje vyks puota, nenurodo. Tiesa, kvietime yra prierašas, kad svečiai yra laukiami be vaikų.

„Jų vestuvės Manhatane tikrai buvo labai paprastos, todėl dabar jie nori ko nors didesnio“, – sakė vienas šeimai artimas šaltinis laikraščio „New York Post“ paskalų skilčiai „Page Six“ .

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai