Matas Niparavičius Havajuose ryžosi ekstremaliai pramogai: nardė su rykliais

Matas Niparavičius išbandė nardymą su rykliais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-07 11:51
Buvęs krepšininkas, dabar – sostinės viešbučio „Šarūnas“ vadovas Matas Niparavičius lepinasi atostogomis Havajuose, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jų metu neišsigąsta ir itin ekstremalių pramogų, pavyzdžiui, nardymo su rykliais.

„Taip, ir aš ten narve uždarytas. Ir taip, ten rykliai. Smagi popietė“, – greta nuotraukų, kuriose jis – narve, po vandeniu, ryklių apsuptyje, rašė M.Niparavičius. 

Žmonės.lt buvęs krepšininkas atskleidė, kad tokios atrakcijos Havajuose – ne naujiena: organizuojami skirtingi turai, kurių metu norintys gali išbandyti nardymą su rykliais. 

Atrakcija skamba visai paprastai: mažu laiveliu ekstremalai nuplukdomi į vietą, kurioje gausu ryklių, pasirūpinus specialia įranga sulipa į narvą ir paneria į vandenį. Narvas panardinamas į 1,5 – 4,5 metrų gylį, stebėti greta plaukiojančius ryklius siūloma vidutiniškai 20-30 minučių. 

Tokios pramogos kaina prasideda nuo maždaug 73 JAV dolerių suaugusiam žmogui, tačiau už tokią kainą į ryklius siūloma pasižiūrėti tik pro laivo bortą. Norintys panerti po vandeniu ir patirti išties ekstremalius pojūčius, už tai turėtų susimokėti vidutiniškai 100 JAV dolerių. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai