Mastektomija ir maudymosi kostiumėliai: moterims nereikia dviejų krūtų, kad jaustųsi seksualios

Moters krūtinė / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tai klausimas, kurį sau užduoda moterys, patyrusios, ką reiškia onkologinė liga. Ar jos galės jaustis taip, kai dar turėjo abi krūtis?

Krūties vėžys kiekvienais metais nusineša daugybę dailiosios lyties atstovių gyvybių, todėl natūralu, kad moterys susiduria su įvairiausiais klausimais, mintimis ir emocijomis. 

Todėl visai kitaip šioje šviesoje atrodo socialinis „Monokini 2.0“ maudymosi kostiumėlių projektas, skirtas moterims, patyrusioms mastektomiją. „Dažniausiai ne tik moterys, bet ir visi aplink galvoja, jog tam, kad pajustum gyvenimo skonį, reikalinga krūtų atkūrimo operacija. Tačiau mes siūlome kitokį požiūrį – tu gali būti graži, seksuali ir nuostabi net ir su viena krūtimi“, – „Facebook‘e“ paskelbė projekto iniciatorės 
 
„Monokini 2.0“ – tai septynių mados dizainerių iš Suomijos darbai, kuriuos demonstruoja krūties netekusios moterys, nusprendusios nusifotogafuoti su kitokiais maudymosi kostiumėliais.
 
Projekto „smegenys“ ir iniciatorė Elina Halttunen teigia, jog maudymosi kostiumėlių idėja jai galvon šovė po to, kai pačiai teko susidurti su mastektomijos padarinių realybe. 
 
„Aš nenorėjau slėptis,ir nenorėjau liautis plaukiojusi. Taip pat netroškau iškęsti krūties atkūrimo operacijos ar paplūdimyje naudotis nepatogiu protezu. Tenorėjau jaustis laisva, aktyvi ir tokia, kokia buvau prieš vėžį. Aš jaučiuosi graži ir esu tikra, kad kitos moterys galvoja taip pat“, – teigė E. Halttunen. O ką manote jūs?
 
Kaip atrodo maudymosi kostiumėliai, galite pažiūrėti štai ČIA. 
 
Skaitykite daugiau