Maskvoje artimieji atsisveikina su Žana Friske, nusidriekė gerbėjų eilė

Su Žana Friske atsisveikina jos tėvas Vladimiras / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Maskvoje, „Crocus City Hall“ salėje jau pašarvota kovą su vėžiu pralaimėjusi 40-ties metų Rusijos dainininkė Žana Friskė – artimieji ir gerbėjai plūsta atsisveikinti.

Kaip rašo gazeta.ru, salėje susirinko apie 200 žmonių, kurių vis daugėja. Atvykę atsisveikinti su mirusia dainininke gali paskutinįkart žvilgtelėti į ją – moteris pašarvota atvirame karste.

Atsisveikinti atvykę gerbėjai ir artimieji negalėjo sulaikyti ašarų ir liūdnų emocijų – prie salės nusidriekė ilga eilė žmonių, norinčių ištarti dainininkei paskutinį sudie.

Aplink atlikėjos karstą – glėbiai gyvų gėlių ir degančios žvakės, prie jo budi Ž.Friskės tėvas Vladimiras.

Atlikėja bus palaidota Nikolajaus Arkangelo kapinėse.

Maskvoje – atsisveikinimas su Žana Friske (16 nuotr.)
+10

Pralaimėjo kovą su vėžiu

Žmonės.lt primena, kad Ž.Friskės gyvybė užgeso vėlų pirmadienio vakarą – moteris pralaimėjo kovą po dvejus metus trukusios kovos su smegenų vėžiu.

Praėjus mažiau negu parai po jos mirties savo padėką palaikiusiems ir šiltus žodžius apie Žaną išsakė jos gyvenimo draugas, dvejų metų sūnaus Platono tėvas Dmitrijus Šepeliovas.

Prieš kurį laiką Žmonės.lt rašė, kad Ž.Friskės sveikata pablogėjo – apie tai prasitarė jos tėvas Vladimiras: dėl suprastėjusios sveikatos ji nebegalėjo vaikščioti, dainininkei buvo itin pablogėjęs regėjimas.

Ž.Friskė išgarsėjo kaip merginų grupės „Blestiaščije“, su kuria koncertavo 1996–2003 metais, dainininkė. Pasitraukusi iš grupės pradėjo solinę karjerą, taip pat atliko kelis vaidmenis kine.

Žana Friskė / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

 

Skaitykite daugiau