Masažuotoja tapusi pardavimų vadovė Simona Mantuškevičiūtė: „Grįžo meilė sau ir gyvenimui“

Simona Mantuškevičiūtė/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Živilė Karevaitė
Publikuota: 2018-11-26 15:01
Žmonės.lt ir „Galimybių akademija“ pristato naują istorijų projektą „Laimingas verslas“, pasakojantį apie sėkmingas moteris, pavydą keliančią jų drąsą keisti karjeras ir niekada nesibaigiantį savęs ieškojimą. Dalį dienos Simona dirba pardavimų vadove, o antrąją, grįžusi į smilkalais ir eteriniais aliejais kvepiančius namus, virsta laiko neskaičiuojančia masažuotoja. Prieš ketverius metus pradėjusi mokytis masažo subtilybių Simona ryžosi įkurti savo įmonę, kurią pavadino „Šokanti plunksna“. Kaip pati sako, keisti profesijos ir ieškoti širdžiai mielos veiklos – niekada nevėlu.

Tiesa, užsirašiusi į masažo kursus iš pradžių Simona visai nemanė, jog tai kažkada taps jos veikla – ji tiesiog norėjo išmokti kažko naujo ir norėjo palepinti artimuosius. Išbandžiusi fotografiją ir siuvimą, ji netikėtai atrado pačios taip mėgstamus masažus. Pradėjusi masažuoti Simona nesitikėjo, kad tai paskatins darbą biure iškeisti į naują veiklą: „Labai mėgau prisilietimą ir dėl savęs bei šeimos pradėjau dairytis masažo kursų. Pirmieji mokymai buvo intensyvūs, nors truko vos tris mėnesius. Pradžioje atrodė, kad bus sunkiausia liestis prie nepažįstamo žmogaus, bet jau po pirmo prisilietimo supratau, kad žmogaus kūną matau ir jaučiu kitaip.“

Nusprendusi keisti profesiją, pirmiausia Simona atsakingas pareigas sumažino iki pusės etato – baigusi privačius masažo kursus moteris pradėjo masažų veiklą: „Visą laiką galvojau, kad esu intravertė, kuriai labai komfortabilu sėdėti užsidariusiai kabinete prie kompiuterio, kol galiausiai pajutau ir supratau, kad ne, man reikia kitokio bendravimo su žmonėmis. Nors šiuo metu esu produktų grupės vadovė ir dirbu su unikaliu „super“ maisto sveikatai prekiniu ženklu „Liqberry“, kaip pagrindinę savo veiklą pozicionuoju visai neseniai atidarytą „Écoute massage“ studiją.“

Simona Mantuškevičiūtė/Pauliaus Peleckio nuotr.
Simona Mantuškevičiūtė/Pauliaus Peleckio nuotr.

Dabar Simona dar pusę etato dirba produktų grupės vadove sveikus produktus gaminančioje įmonėje. Kaip pati sako, tai lyg atsvara masažams, o taip pat padeda užsitikrinti pajamų pastovumą. Atrasti naujas karjeros galimybes ir ryžtis pokyčiams jai padėjo neformalaus ugdymo paskaitos „Galimybių akademijoje“: „Labai aiškiai išsigryninau, kuri veikla man yra artimiausia širdžiai, kur yra mano stipriosios pusės. Grįžo meilė sau ir gyvenimui, tad norisi tuo dalintis ir su kitais“.

„Žinoma, grįžus po kitų darbų ir veiklų reikia mažiausiai valandos meditacijos, kad galėčiau persiorientuoti, pamiršti visus per dieną susirinktus energijų „bagažus“, nurimti ir susijungti su savimi. Juk žmogus pas mane ateina pailsėti, atsipalaiduoti ir pamiršti pečius slegiančius rūpesčius. Todėl noriu jam perteikti kuo daugiau ramybės, lengvumo ir meilės. Manau, kad drauge tai mums puikiai pavyksta“.

Simona Mantuškevičiūtė/Pauliaus Peleckio nuotr.
Simona Mantuškevičiūtė/Pauliaus Peleckio nuotr.

Draugai, pamatę, kiek daug džiaugsmo Simonai teikia naujoji veikla, ją labai palaikė ir skatino, o atsiliepai apie masažuotoją, kuri skiria daug laiko ir dėmesingumo klientams, jų individualumui bei vidinei harmonijai, greit pasklido po sostinę. Nors tėvai iš pradžių nemanė, kad tai gali išaugti į rimtą veiklą, Simona toliau užtikrintai ėjo ten, kur vedė širdis. Ypatingą studiją pavadino „Écoute massage“, išvertus iš prancūzų kalbos – „išklausantis masažas“.

„Man masažas yra apie įsiklausymą į žmogų, tiek fizinio kūno „kalbą“, poreikius, tiek žymiai subtilesniuose lygmenyse, vidinius šauksmus. O ir mano vardo reikšmė yra „išklausantis“, tad galbūt, ir tai tam tikra prasme prisideda prie to, kad jaučiu didesnę empatiją žmogui bei norą padėti jam išgirsti, ir suprasti save. Ir nesvarbu ar sulauksiu palaikymo, ar ne, svarbu, kaip aš jaučiuosi tai darydama, kad matau to gilesnę prasmę bei vertę. Juk patys gyvenime renkamės, ką norime veikti, kokia veikla užsiimti, ko siekti ir kaip gyventi. O ir mano kelyje, manau, kad manęs dar laukia daug atradimų.“, – pasakoja Simona.

Naujausi straipsniai