Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus nuotykiai Australijoje: koalos ir naktis ant mašinos stogo

Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-31 16:13
Kengūros, koalos ir krokodilai, nuostabūs gamtos peizažai, automobilio paieškos, šimtai banglentininkų bangose, maudynės, linksmi dialogai, įdomiausi pasakojimai apie Australiją, ekskursija po Brisbeną ir Sidnėjų – visa tai žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų jau šįvakar laukia premjeroje „Visos Australijos dulkės“. Nuo šiol ketvirtadieniais Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kvies keliauti drauge.

„Tai jau devintasis mūsų televizinis projektas ir dar nebuvo nė karto, kad viskas vyktų sklandžiai“,  – šįvakar intriguos M. Starkus. Šiemet sutartoje vietoje turėjusio laukti džipo nebuvo nė kvapo, tad kelionė tapo tik dar įdomesnė: besirinkdami naujus ratus keliautojai patyrė ne vieną nuotykį. 

„Važiuosim kaip seni hipsteriai“, – po ilgų paieškų ištars Vytaras, išvydęs būsimos kelionės automobilį. „Čia turbūt kokio sodininkų suvažiavimo garbei išpuošta mašina“, – antrins Martynas. Kuo ypatinga ši mašina, paaiškės šio vakaro premjeroje „Visos Australijos dulkės“. 

Ypač stebinanti bus Vytaro ir Martyno nakvynės vieta – palapinė ant... automobilio stogo. „Vycka, o kas nutinka jei naktį į tualetą užsimanai ir pamiršti, kad miegi antrame aukšte?“ – klaus Martynas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasimatymas su dvylika koalų, iš kurių miegojo net dešimt, žiūrovams suteiks ypač gerų emocijų. „Jos turi nedaug energijos ir naktiniams klubams nėra pasiruošę“, – juoksis Martynas, pasakodamas, kad eukaliptų lapais mintančios koalos miega kone kiaurą parą – per 20 valandų, o glostyti galima vienintelę koalų vietą – užpakalį.

Svarstymai, kaip išvengti ryklio, pasimatymas su krokodilais ir vyrų draugystė su kengūromis, pirmosios akimirkos vairuojant priešinga eismo puse ir daugybė kitų nuotykių laukia šįvakar 20.00 val. visų TV3 žiūrovų, vakarą leisiančių su premjera „Visos Australijos dulkės“. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai