Martyno Levickio viešnagė Islandijoje: įspūdinga gamta, policija ir bauda

Martynas Levickis Islandijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Akordeonistas Martynas Levickis šiuo metu vieši Islandijoje. Svečioje šalyje muzikantas lanko čia gyvenančius draugus ir keliauja po salą.

Žmonės.lt M.Levickis pasakojo, kad Islandijoje lankosi pirmąkart. Apsistojo jis sostinėje – Reikjaviko centre. Čia pagyventi priėmė tie patys bičiuliai. Islandijoje M.Levickis ketina viešėti iki sekmadienio.

„Ir nutik tu man taip... Aš pirmą kartą Islandijoje. Pirmą kartą stebėjau ir klausiausi krioklių, medžiojau geizerį. Dar pirmą kartą sėdėjau karštųjų versmių baseine ir ant manęs snigo“, – pasidžiaugė muzikantas. Žmonės.lt jis džiaugėsi vos per kelias dienas spėjęs jau nemažai pakeliauti, aplankė pagrindines turistines vietas. 

Martynas Levickis Islandijoje (10 nuotr.)
+4

Neapsiėjo ir be nuotykių – pirmąkart gavo baudą už viršytą greitį. Kelyje muzikantą sustabdė policijos pareigūnai, pakvietė prisėsti į savo automobilį ir... nubaudė. 

„Jau esu prisipažinęs, kad mėgstu spustelti, tačiau šįkart greitį viršijau nelabai smarkiai. Tačiau pirmąkart teko pasėdėti policijos pareigūnų automobilyje. Kol jie išrašinėjo baudą keliskart kartojo, kad nesaugu važiuoti tokiu greičiu, nes kelias slidokas“, – pasakojo Martynas. 

Kaip smarkiai tą greitį viršijo jis atskleisti nenori, bet priduria: „Nesu patrakęs vairuotojas. Vairuoju saugiai.“

Tačiau nors ir gavo baudą, su pareigūnais Martynas išsiskyrė draugiškai. „Tikrai jaučiausi kaltas ir nepasitenkinimo nerodžiau. Jie paklausė, ką jau aplankiau, kur dar važiuosiu, ir palinkėjo gero kelio“, – šypsosi muzikantas. 

Martynas Levickis Islandijoje / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau