Martynas Tyla po pirmosios Donato Montvydo repeticijos Baku: „Blogiausia, kad nėra prie ko prisikabinti“

Donatas Montvydas, Martynas Tyla ir Audrius Giržadas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-05-16 20:13
Pirmąsyk į Baku „Crystal“ arenos sceną trečiadienio vakarą užlipusį Donatą Montvydą bene akyliausiai stebėjo jo vadybininkas Martynas Tyla. Ne pirmąsyk į „Eurovizijos“ dainų konkursą nuvykęs prodiuseris tikino, jog šįsyk, kad ir kaip tai skambėtų ironiškai, didžiausia bėda ta, kad pasirodyme praktiškai nėra ką tobulinti.

„Problema tik viena – nėra prie ko prisikabinti. Viena vertus viskas gerai, pasakėme kelias pastabas operatoriams, jie užsirašė, kita vertus – deja, daugiau nėra ką pataisyti. Gal viskas bus tvarkoje“, – svarstė vyras. Anot jo, pirmoji repeticija praėjo sklandžiai. Jos metu D.Montvydas debiutavo su naujuoju akių raiščiu.

eurovision.tv nuotr.
eurovision.tv nuotr.

„Raištį turime su Swarovski kristailais... Ši idėja buvo paties Donato, o ją įgyvendino mados namai „Cantas“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Tyla. Anot jo, D.Montvydas turi ne vieną ir net ne du raiščius akims – jų yra su kristalais, be kristalų, specialus repeticijoms, pakaitinis... „Norime apsisaugoti nuo bet kokių netikėtumų. Raištį su Swarovski kristalais turėjome ir seniau, tiesiog niekam nerodėme ir nenaudojome“, – kalbėjo jis.

M.Tyla teigė, kad ketvirtadienį lietuvių delegacija planuoja pasimėgauti grynu oru ir gražiais vaizdais – mūsų šalies atstovai nuo pat ryto vyks į kalnus. „Norime įkvėpti gryno oro, apžiūrėti vietovę“, – sakė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai