Martynas Pocius su žmona Viktorija šeštadienį leido vestuvėse – sveikino bičiulius

Martynas ir Viktorija Pociai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio popietę Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė (26) ir krepšininkas Laimonas Kisielius (31) prisieks vienas kitam amžiną meilę – jie tapo vyru ir žmona. Į poros vestuves atvyko gausus būrys artimųjų ir bičiulių, tarp svečių buvo galima išvysti ir ne vieną garsenybę. Čia pasirodė ir krepšininkas Martynas Pocius su žmona Viktorija.

Pasveikinti poros taip pat atvyko Eglė Keturkė su vyru Albinu, Augustė Vedrickaitė su širdies draugu Marijumi Šeiboku, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Donatas Kisielius, Giedrė Girnytė, Gytis Sirutavičius su žmona Dovile, Vytautas Šulskis ir Gabrielė Gutkauskaitė, Mantas Paulauskas ir Ieva Gustytė ir daugelis kitų.

Porą sveikino ir Akvilės tėvai Eglė ir Jonas Matukai, Laimono tėvai Rita ir Arūnas Kisieliai bei seserys Vaida ir Evelina Kisieliūtės.

TAIP PAT SKAITYKITE: „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė Vilniuje ištekėjo už krepšininko Laimono Kisieliaus

Į vestuves atvykęs krepšininkas Martynas Pocius su žmona Viktorija Žmonės.lt sakė, kad porai linki ilgo ir laimingo gyvenimo.

„Meilės, supratimo, ištvermės ir kantrybės“, – pridūrė V.Pocienė. Martynas ir Viktorija patys dar puikiai pamena vestuvių jaudulį – prieš trejus metus, 2013 birželio 27-ąją, pora susituokė Liškiavoje.

Martynas ir Viktorija Pociai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėja Augustė Vedrickaitė jauniesiems linkėjo kuo greičiau susilaukti atžalos.

„Jie šiandien sukūrė savo naują mažą pasaulį. O tame mažame pasaulyje svarbiausia bus vaikai. Labai tikiuosi ir linkiu, kad susilauktų sveikų, protingų ir gražių vaikučių“, – Žmonės.lt sakė A.Vedrickaitė.

Martynas ir Viktorija Pociai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Merginų grupės „4 Roses“ narė Giedrė Girnytė taip pat negailėjo šiltų sveikinimų: „Man ji ne tik scenos kolegė, bet ir kaip sesė, tad sveikinu ją kiekvieną dieną. Žinau, kad viskas bus puiku ir kad gyvens ilgai bei laimingai. Linkiu, kad jie mokėtų vienas kitą suprasti. Jeigu ką, aš visą laiką jiems padėsiu. Ir tikrai labai jaudinuosi – kaip per savo vestuves.“

Martynas ir Viktorija Pociai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dileta Meškaitė-Kisielienė su vyru Donatu nevengė pašmaikštauti: „Norime palinkėti daug kantrybės ir daug meilės. Mes labai džiaugiamės už juos – nereali pora. Kunigas sakė, kad reikia dovanoti Bibliją, bet pasveikinsime tradiciškai – įteiksime didelį didelį voką“, – Žmonės.lt sakė Dileta ir Donatas.

Martynas ir Viktorija Pociai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prieš penkerius metus su krepšininku Laimonu Kisieliumi, pastarąjį sezoną žaidusiu Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje, susipažinusi „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė pirmą liepos šeštadienį ištarė jam lemtingąjį „taip“.

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė Vilniuje ištekėjo už krepšininko Laimono Kisieliaus (101 nuotr.)
+95
Skaitykite daugiau