Martynas Levickis 32-ąjį gimtadienį sutiko jachtoje: apie pokyčius meilėje ir trankią šventę Nidoje

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje / Roberto Riabovo nuotr.
Justė Juškevičiūtė, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvą pasaulyje garsinantis akordeonistas Martynas Levickis birželio 11-ąją sutiko 32-ąjį gimtadienį. Šis buvo toks, apie kokį Martynas svajojo daugiau nei dvejus metus, tačiau tas svajones vis išbaidydavo pandemija. Vis dėlto laukti gražaus noro išsipildymo tikrai vertėjo – Nidoje jachtoje sutikta gimimo diena leido triukšmingai padėkoti už permainų kupinus metus.

„Permainų gyvenime tikrai nestigo ir nestinga. Bet toks ir yra gyvenimas – kiekviena diena vis naujas lapas“, – portalui Žmonės.lt sakė gimtadienį paminėjęs M.Levickis.

M.Levickis 32-ąjį gimtadienį sutiko Nidoje. Martynas šmaikštavo, kad dar artėjant tridešimtmečiui sugalvotas noras gimimo dieną sutikti jachtoje kur nors Adrijos jūroje pagaliau išsipildė. Tiesa, nors šis realizavosi šiek tiek kitaip, tačiau ne mažiau ypatingai – gimimo dieną M.Levickis grožėjosi ne egzotiškomis pakrantėmis, o Kuršių Marių vaizdais. Martynas šypsosi – svarbiausia, kad šalia jo buvo artimiausių žmonių būrys.

„Kadangi per trisdešimtmetį savo svajonės išpildyti nepavyko, bent jau šįkart pavyko susikurti savotišką tokio gimtadienio versiją. Viskas buvo taip, kaip ir norėjau“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo muzikantas.

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje / Roberto Riabovo nuotr.

32-asis M.Levickio gimtadienis Nidoje buvo paminėtas išties griausmingai. Martynas pasakoja, kad netrūko nei seniai matytų bičiulių juoko, nei geros muzikos, kurią lydėjo smagūs šokiai.

„Buvo užsakytas didžėjus, tai galėjau pasišokti, kaip mėgstu, o ir su artimiausiais žmonėmis gerai praleisti laiką. Tokios akimirkos dėl didelio užimtumo yra retos, tad jas tikrai labai vertinu“, – prisipažino audringą vakarėlį surengęs Martynas.

Pro akyliausių gerbėjų akis nepraslydo faktas, kad M.Levickio gimimo dienos šventėje nedalyvavo smuikininkė Klementina Venciūtė, su kuria akordeonistas jau kelerius metus ne tik grojo scenoje, bet ir vienas kitam puoselėjo romantiškus jausmus. Pasiteravus apie gyvenime įvykusius pokyčius, M.Levickis nebandė nuslėpti fakto – jie su Klementina pasuko skirtingais keliais.

„Su Klementina kartu nesame nuo metų pradžios. Gyvenimas yra vienas didelis pokytis. Kiekviena diena yra vis nauja, tad ši istorija priėjo savo tašką“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Levickis ir pridūrė, kad su Klementina jau nepasirodys ir scenoje.

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje / Roberto Riabovo nuotr.

Nors išsiskyrimas, be jokios abejonės, nebuvo lengvas, per daug žvalgytis į praeitį 32-ąjį gimtadienį paminėjęs M.Levickis neturi nei noro, nei laiko. Prakalbęs apie praėjusius metus muzikantas tik pasidžiaugė, kad gyvenimas po sudėtingo pandeminio etapo pagaliau sugrįžta į normalias vėžes. Visgi pandemijos atneštus pokyčius savo gyvenime Martynas pastebi iki šiol – muzikantas sako, kad nors koncertų ir vėl daugėja, jis pats per pastaruosius metus išmoko vertingą pamoką.

„Pastebiu, kad po pandemijos jau išmokau palaikyti tinkamą darbo ir gyvenimo balansą, kuris ir susiformavo pandemijos metu. Tarp didelio užimtumo ir kelionių, randu laiko sau – leidžiu sau tiesiog gyventi, tiesiog pabūti. To seniau nemokėjau, o dabar visa širdimi tokiu gyvenimo būdu mėgaujuosi“, – pandemijos atneštomis pamokomis džiaugėsi pašnekovas.

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje / Roberto Riabovo nuotr.

Visgi koncertų ir pasirodymų, rengiamų skirtinguose pasaulio miestuose, M.Levickio kasdienybėje vis vien netrūksta – netrukus akordeonistas leisis į turą Italijoje, kur keliaus nuo Milano iki Neapolio, o kiek vėliau pasirodys Austrijoje, Lietuvoje ir Vokietijoje. Martynas pridūrė, kad per kelerius metus pastaroji šalis jį vis labiau ir pasiglemžė – šiais metais Vokietijoje muzikantas praleido kone daugiau laiko, nei gimtinėje.

„Tiesą sakant, jau planuoju „viena koja“ pradėti gyventi Berlyne – čia kitais metais turėsiu praleisti labai daug laiko, nes būsiu reziduojantis menininkas viename festivalyje. Panašu, kad per pastaruosius kelerius metus Vokietija mane bandė pasiglemžti ir galiausiai jai pavyko“, – nusijuokė apie dar vienus gyvenimo pokyčius prakalbęs akordeonistas.

Tačiau čia M.Levickis priduria, kad priešintis tokioms permainoms nė kiek nesinorėjo – Vokietija jam išties labai patinka. O ir nieko keisto: čia atsiveriančios galimybės džiugintų bet kurį didelių ambicijų turintį muzikantą.

„Man patinka ne tik Berlynas, bet ir Hamburgas. Pastarajame taip pat neretai tenka būti, nes čia įsikūrusi mano vadybinė kompanija. Vokietija yra didelė šalis su savo galimybėmis, kur lengva augti. Man, kaip menininkui, labai reikalinga tokia pasaulinė erdvė, kurioje galima siekti karjeros“, – šypsojosi muzikantas.

Martyno Levickio gimtadienis / Roberto Riabovo nuotr.

Tiesa, M.Levickis atviravo, kad jį džiugina ne tik galimybė pasirodyti pasaulinėse scenose, bet ir šansas griauti mitus, kurie vis dar apraizgę akordeoną – vis dar populiarus įsitikinimas, kad šiuo instrumentu galima groti ne visus muzikos kūrinius. Martynas džiaugiasi, kad dažnas tokį įsitikinimą turėjęs žiūrovas, išvydęs jį scenoje, nuščiūva.

„Man smagu parodyti, kaip gerai gali skambėti šis instrumentas. Iš tiesų, po koncertų dažnai sulaukiu ir jaunų akordeonistų žinučių, kurie tuomet, kai aš pirmąkart pasirodžiau televizijos ekranuose, buvo vos ką tik gimę. Smagu, kai jie rašo, kad pamatę mane pradėjo groti akordeonu, o ir kokį džiugesį dabar šis instrumentas jiems suteikia. Pastebiu, kad tie instrumentą apipynę stereotipai pamažu griūna ir tai mane skatina tik dar atkakliau eiti pirmyn, nes jaučiu, kad tai yra mano kelias. Tikrai dažnai pasidžiaugiu, kad tapau akordeonistu ir kad man su šiuo instrumentu atsivėrė tokie platūs klodai“, – portalui Žmonės.lt atviravo pašnekovas.

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje / Roberto Riabovo nuotr.

O kokių dar ambicijų artimiausiems metams savo karjeroje turi pasaulio scenose spindintis M.Levickis? „Oi, metai bus labai intensyvūs – bus daug pasirodymų įvairiose scenose, tai šoninėms ambicijoms vietos nelieka, – nusijuokė jis ir akimirką susimąstė.

„Bet viena iš mano dababrtinių svajonių – pradėti groti svarbesnius, labiau matomus koncertus užsienyje. Tai jau ir pradėjo pildytis praeitais metais – pavyko sugroti Hamburgo Elbės filharmonijoje, ir Kelno filharmonijoje. Tai yra didžiuliai pasiekimai, kuriais didžiuojuosi ir kurie man svarbūs iki šiol. Todėl ir norėčiau daugiau tokių didelių pasirodymų“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi M.Levickis. 

Fotogalerija:

Martyno Levickio gimtadienis Nidoje
Roberto Riabovo nuotr.
+19

Skaitykite daugiau

content
Gyvenimo būdas

Gretos Lebedevos rankose – antras bakalauro diplomas: studijų metu netrūko iššūkių

content
Gyvenimo būdas

Susituokė krepšininkas T.Rinkūnas ir D.Vaiginytė: po vestuvių paisys prosenelės patarimo

content
Gyvenimo būdas

Liepa Norkevičienė: „Greičiausiai daro išvadas tie, kurie apie mane nieko nežino“

content
Aktualu

Žygimantas Sabonis Palangoje vedė mylimąją Simoną Zinčenko

content
Aktualu

Pasauliui pristatytas naujas princo Williamo ir K.Middleton portretas: tokio pora dar neturėjo

content
Gyvenimo būdas

Anžela Adamovič 35-metį sutiko Paryžiuje: „Tokios atostogos mums su Žygimantu – pirmos“

content
Gyvenimo būdas

Erika ir Merūnas Vitulskiai: „Norime vaikus saugoti nuo neigiamų dalykų, kuriuos patys patyrėme“

content
Aktualu

Graikijoje krepšininkas Lukas Lekavičius vedė mylimąją Meliną: svarbiausia dalyvė – dukrelė Darija

content
Gyvenimo būdas

Vilniuje ištekėjo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė: meilę prisiekė atlikėjui Mantvydui Čiupliui

content
Gyvenimo būdas

R.Wilson ir mylimosios santykiai – rimti: supažindino su mama ir svarsto apie santuoką

content
Muzika

„Imagine Dragons“ pristato kinematografinį vaizdo klipą „Sharks“: kūrinį skyrė mylimam miestui

content
Aktualu

Aktorius Regimantas Adomaitis palaidotas Menininkų kalnelyje: amžinojo poilsio atgulė greta žmonos

content
Aktualu

Atsisveikinimas su netikėtai mirusia Irena Maroziene: bičiuliai rinkosi į „Stiklių“ kiemelį Vilniuje

content
„Eurovizija“

EBU sureagavo į Ukrainos pasipiktinimą: paaiškino, kodėl jai neleidžia kitąmet rengti „Eurovizijos“

content
Aktualu

Prancūzijos Rivjeroje susituokė šokėja E.Andreikaitė: amžiną meilę prisiekė verslininkui E.Barauskui

content
Muzika

Britų muzikos žvaigždė Tomas Odellas pirmąkart surengė koncertą Trakų pilyje

content
Muzika

Donato Montvydo premjera: vasariškas hitas „Bėgam“ ir išskirtinis vaizdo klipas

content
Aktualu

Atlikėjas Gamka – vienišas: po skyrybų su buvusia mergina Akvile parašė dainą

content
Aktualu

Skiriasi 91-erių žiniasklaidos magnatas R.Murdochas ir modelis J.Hall

content
Muzika

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ premjera – piligriminis vaizdo klipas: akylesni pastebės svarbų akcentą

content
Aktualu

Mirė garsios Rusijos grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas: dainininkui buvo 48-eri

content
Muzika

R.Ščiogolevaitė, V.Genytė ir A.Pilvelytė pristato dainą „Vilty“: prabilo apie trijulės draugystę

content
Aktualu

Žinomus žmones aplankė „Penktos kojos“ gyvūnai: Nainiai priglaudė Bruno

content
Aktualu

Liepa Norkevičienė: „Sunkiausia, kai esi vieniša“

content
Aktualu

Gabrielė Vilkickytė – apie ligą, kuri pakeitė požiūrį į gyvenimą: „Be jos aš būčiau kitas žmogus“

content
Aktualu

Kojos lūžį Kyjive patyrusi Ruslana neatvyko į koncertą Amsterdame: pasiuntė svarbią žinią

content
Aktualu

Lietuva atsisveikina su teatro ir kino grandu Regimantu Adomaičiu: prie urnos – ypatinga nuotrauka

content
Aktualu

Amsterdame koncertavusi Verka Serdiučka pakeitė savo hito žodžius: suskambo „Russia Goodbye“

content
Muzika

Eros Ramazzotti pristato naują dainą: kūrinys – iš rugsėjį pasirodysiančio albumo

content
Aktualu

Karą smerkiantiems A.Pugačiovai ir M.Galkinui – dar vienas Rusijos kirtis: žada konfiskuoti jų pilį

content
Stilius

Saugirdas Vaitulionis: „Be akinių nebegaliu“

content
Gyvenimo būdas

Į madingiausią vasaros vakarėlį Vilniuje rinkosi ryškiausi veidai: stilingai atšventė gimtadienį

content
Kultūra

Antrasis MO muziejaus žurnalo „MOgazino“ numeris: kas kuria miestus?

content
Muzika

I.Jankauskaitė pristato muzikinį klipą: įsiamžino jaunavedžių poros, finale – Ingos staigmena

content
Aktualu

Irenos Marozienės dukra paskelbė, kur ir kada vyks atsisveikinimas su netikėtai mirusia verslininke

content
Aktualu

Asta Valentaitė – apie paskutinį pokalbį su Irena Maroziene ir susitikimą, kuris nebeįvyks

content
Aktualu

Aktoriaus R.Adomaičio šeimos laiškas: „Regimanto gyvenimas buvo kupinas aistros“

content
Muzika

„Brainstorm“ gros Vilniuje: „Gyventi be gyvų koncertų – tai kaip kąsti sumuštinį per celofaną“

content
Muzika

Atlikėjas Gebrasy pristato naują vasarišką dainą „Šalia“: turi svarbų kvietimą

content
Muzika

Neišbaidė net lietus: sostinėje savo debiutinį albumą pristatė sparčiai populiarėjantis Gamka

content
Aktualu

Vilniuje – filmo „Kartą kaime“ premjera: garsūs aktoriai, raudonas kilimas ir 1949-ųjų „pikapas“

content
Aktualu

Andriaus Užkalnio jaunesnioji dukra Milda baigė mokyklą: „Aš tavimi didžiuojuosi“

content
Kultūra

Knygą „Atatrankos“ pristatanti N.Oželytė: „Noriu padėti kitiems, kaip kažkada pati sulaukiau pagalbos“

content
Aktualu

Dainininkė Daiva Starinskaitė tapo mama: su sužadėtiniu Chrisu susilaukė pirmagimio

content
Kultūra

Pokalbiai apie Joną Meką MO muziejuje kviečia prisiminti ir naujai atrasti išskirtinį kūrėją

content
Gyvenimo būdas

Princas Williamas švenčia 40-metį: karališkoji šeima dalijasi nematytais kadrais ir įdomiais faktais

content
Aktualu

Rimantė Kulvinskytė laukiasi antros atžalos: žinią pranešė kūrybiškai

content
Aktualu

Ingrida Martinkėnaitė pardavė būstą Palangoje: pasidairius svetur – įsigijo namus Gran Kanarijoje

content
Gyvenimo būdas

Susituokė Jehovos šeimoje augusi D.Rudžinskaitė ir T.Ivanauskas: vestuvės – be tėvų, bet su humoru

content
Muzika

Dainotas Varnas pristato naują kūrinį: daina „Disco“ – bandymas atrasti savo naują muzikos stilių