Martas Kalendra prieš dvikovą „Lietuvos balse“: jaučiuosi gniuždomas, bandoma įrodyti, kad aš nemoku dainuoti

Martas Kalendra / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 13:58
„Sutrinsiu aš tą Martą į miltus. Aš eisiu į finalą, o Martas paskutinį kartą darys reitingus“, – nevyniodamas žodžių į vatą, šio sekmadienio „Lietuvos balso“ dvikovų laidoje apie kovą su Martu Kalendra sakys Petras Daunys. Būtent tokį vaikinų duetą suformavo jų mokytoja Džordana Butkutė.

Po abiejų dalyvių paskutinių pasirodymų nokautų laidose Džordana Butkutė rėš tiesiai: „Martas dainavo kurtiems, o Petras akliems“. Tokie mokytojos žodžiai ir kritika Petrą privers juoktis, tačiau Martą ne juokais supykdys.

„Blogai jaučiuosi. Šūdo vietoje esu. Toks jausmas, kad nei balso, nei klausos neturėčiau“, – nuoskaudos dėl Džordanos ir kitų po nokautų pasirodymo išgirstų kritikos žodžių iš kitų mokytojų neslėps Martas Kalendra. Donatas Montvydas tą kartą kalbėjo, kad trejeto pasirodymas, kuriame buvo ir Martas, yra vienas silpniausių ir iš viso neaišku, ar muzika ir dainavimas yra šių dalyvių pašaukimas.

Dar labiau Martas supyks, kai mokytoja duetui skirs „Aerosmith“ dainą. „Jūs norit mane padaryti Marilynu Mansonu. Aš nesu jis. Aš čia atėjau būti atlikėju tokiu, kokiu noriu būti. Jaučiuosi spaudžiamas ir gniuždomas, bandoma įrodyti, kad aš nemoku dainuoti, – sekmadienio laidoje prieš savo pasirodymą kalbės Kalendra, tačiau pridurs, kad lengvai pasiduoti tikrai neketina. – Per dvikovas parodysiu, ką galiu, pažiūrėsim, kaip reaguos žiūrovai, nes jie čia svarbiausi. Manęs nesužlugdys, kad mane išvadino šiukšle ar karaokės dainininku.“

Tačiau tokie Marto Kalendros pareiškimai prieš kameras interviu metu tikrai nebus vienintelis akibrokštas. Dar labiau mokytojus nustebins tai, ką Martas Kalendra pasakys jiems visiems girdint.

„Taip negalima, tai yra pati didžiausia nepagarba, kaip galima šitaip sau leisti“, – stebėdamasi Marto Kalendros poelgiu laidoje kalbės Inga Jankauskaitė.

„Aš buvau šokiruota tokio Marto pasakymo. Jau geriau nieko nesakyti, nei pasakyti tai. Neskanu“, – liūdesio laidoje neslėps ir Džordana Butkutė.

Kas šitaip nustebino ir nuvylė mokytojus? Ką laidoje padarė Martas Kalendra, kad sulaukė tokios scenos grandų reakcijos? Visa tai ir dar daugiau – „Lietuvos balso“ laidoje jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai