„Marakešo nakties“ svečiai stebino išvaizda, bet labiausiai – Inga Stumbrienė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 21:59
„Leisk gyvenimui tave stebinti“ – tokia nuotaika ketvirtadienio vakarą užvaldė Vilniaus Stiklių gatvę. Baras „Dream Bar" pakvietė į įspūdingą vasaros sezono atidarymo šventę ir padiktavo temą – „Marakešo naktis".

Todėl pasklido šilkai, spalvos, Rytų aromatai, ryškiaspalviai apdarai – viso to svečiai jau laukė, nes Maroko stiliaus vakaras „Stiklių“ įkurtame bare jau tapo tradicija. skoniai ir tik vienam vakarui kuriami aksesuarai bei spalvingi apdarai.

Svečiai išpildė šeimininkų pageidavimą ir dabinosi drabužiais, nors kiek galinčiais dvelkti Rytais. Labiausiai nustebino verslininkė Inga Stumbrienė: Marakešas – tai sodrios spalvos, tačiau dažnai pamirštama ir paslaptingoji, nuodėmingoji juoda. Inga Stumbrienė pagarsėjusi savo artimųjų švenčių kruopšti organizatorė, moteris ir pati visuomet apdarais derinasi prie vietos, atmosferos, progos – jos atidumas yra stulbinantis.

Nuotaiką ir atmosferą kūrė per 500 kg vaisių, egzotinių augalų dekoras tikri rankų darbo rytietiški kilimai, kaljanai ir indai iš Artimųjų Rytų – tai floristo Manto Petruškevičiaus su komanda „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ nuopelnas. Taip pat – perkusijos koncertas, arabiškus motyvus su madinga vakarietiška muzika miksuojantis didžėjus.

Svečiams patiekta tik tam vakarui paruoštų, Maroko įkvėptų užkandžių.

„Šį kvapų ir skonių kupiną pasaulį atradome prieš trejus metus ir, pavasariui atėjus, išgirstame klausimą „Lada vėl“? Tad ir šiais metais nusprendėme pakviesti visus sugrįžti į spalvingą pasaulį, kur Artimųjų Rytų dvasia ir vakarietiškų vakarėlių mada kaip niekada susivienija“, – pasakojo „Dream Bar“ savininkai.

Jie tikisi, kad šventė padės parodyti vilniečiams ir miesto svečiams vasariškos Stiklių gatvės įvairumą, kai prestižas, solidumas gali puikiai derėti su šurmuliu, linksmybėmis ir džiugesio dvasia.

Naujausi straipsniai