Marko Wahlbergo patarimas Justinui Bieberiui: „Pasikelk kelnes ir nustok rūkyti žolę“

Markas Wahlbergas ir Justinas Bieberis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius Markas Wahlbergas, pats jaunystėje buvęs ne pačiu doriausiu vaikinu, davė keletą patarimų dainininkui Justinui Bieberiui, pastaruoju metu labiau garsėjančiam skandalais o ne muzika.

Kalbėdamas su britų portalu „The Sun“, 42-ejų Markas Wahlbergas juokaudamas pasiūlė keletą išmintingų patarimų 19-mečiui Justinui Bieberiui.

„Justinai, klausaisi? Nebūk nepadorus, gerai? Būk geras berniukas, pasikelk kelnes, leisk savo mamai tavimi didžiuotis, gerai? Ir nustok rūkyti tą žolę, tu mažas šunsnuki“, – moralizavo dviem „Oskarams“ nominuotas Markas Wahlbergas.

Netrukus po šių žodžių aktorius surimtėjo ir pridūrė: „Jis vaikis, leiskite jam gyventi savo gyvenimą. Norėčiau tikėti, kad jis į viską žiūri taip, kaip aš norėčiau, kad pats būčiau žiūrėjęs jaunystėje: tai metas susikaupti ir būsi disciplinuotam, ir daryti geriausia ką gali dėl savo karjeros.“

Keturių vaikų tėvas Markas Wahlbergas gerai žino, kokiais klystkeliais galima nuklysti jaunystėje. Pats jis būdamas paauglys piktnaudžiavo svaigalais, turėjo problemų su policija ir yra sėdėjęs už grotų. „Jis gyvena kitokiais laikais. Aš pabuvojau kalėjime prieš išgarsėdamas, bet nemanau, kad Justinas yra jame buvęs. Ir nemanau, kad jis nori ten atsidurti. Jis pakankamai geras vaikis. Visi būna paaugliais, bet jeigu paauglystę išgyveni būdamas visų dėmesio centre, tave visi už tai kritikuoja“, – kalbėjo aktorius.

Į geriausiai apmokamų aktorių sąrašą patenkantis Markas Wahlbergas ir anksčiau yra negailėjęs dainininkui patarimų. Balandį jis siūlė Justinui Bieberiui padaryti pertrauką nuo socialinių tinkų, nes visi seka kiekvieną jo judesį ir žodį, ir išvykti paatostogauti.

Skaitykite daugiau