Markas Wahlbergas „Calvin Klein“ reklamą su apsinuoginusia Kate Moss laiko gėdingiausiu gyvenimo įvykiu

Markas Wahlbergas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-20 20:52
Aktorius Markas Wahlbergas atvirame interviu papasakojo apie didžiausią gyvenimo baimę bei savo karjeros klaidas, kurių daugiau nebekartotų, tarp jų – ir reklamą su apsinuoginusia Kate Moss, rašo „The Daily Mail“.

42-ejų Markas Wahlbergas kaip gėdingiausią gyvenimą momentą įvardijo 1991-ųjų „Calvin Klein“ apatinių reklamą su supermodeliu Kate Moss. Tada Markui Wahlbergui buvo 20 metų ir apie aktoriaus karjerą jis dar negalvojo – anuomet jis buvo reperis, žinomas Marky Marko vardu.

„Calvin Klein“ apatinių reklama su Kate Moss nėra geras prisiminimas. Kita vertus, tuo metu, kai reklama pasirodė, gavau daug moterų dėmesio! Tačiau paaiškinti vaikams, kai jie paaugs ir paklaus, ką aš ten veikiau – taip pat kodėl buvau reperis – bus labai labai gėdinga“, – sakė aktorius.

Į geriausiai apmokamų aktorių sąrašą patenkantis Markas Wahlbergas interviu taip pat atskleidė, kad gailisi nusifilmavęs kai kuriuose filmuose. „Labiausiai esu nusivylęs tais filmais, kurie dėl kažkokių priežasčių nepasiteisino. „Tiesa apie Čarlį“ (org. „The Truth About Charlie“, 2002 m.) nebuvo geras filmas. Tačiau aš turėjau progą dirbti su režisieriumi Jonathanu Demme'u. Tas pats nutiko ir su Timo Burtono „Beždžionių planeta“ (org. „Planet of the Apes“, 2001 m.). Po šių filmų nusprendžiau imtis tik tų vaidmenų, kuriais pats tikėjau, o ne todėl, kad filmavimo komandoje yra žmonės, su kuriais norėčiau dirbti“, – atvirai kalbėjo aktorius.

Didžiausiu savo gyvenimo pasiekimu Markas Wahlbergas laiko tai, kad jam pavyko pakeisti savo gyvenimą ir iš chuligano tapti doru žmogumi. „Aš ėjau labai blogu keliu – nėra nė vieno mano jaunystės draugo iš Bostono, kuris nesėdėjo ar iki šiol nesėdi kalėjime. Mano pasikeitimui reikėjo daug laiko, tačiau su vietinio kunigo pagalba susigrąžinau tikėjimą“, – sakė Markas Wahlbergas.

Pati didžiausia aktoriaus baimė taip pat susijusi su audringa jo jaunyste. „Labiausiai bijau grįžti į kalėjimą – jame už užpuolimą sėdėjau būdamas 16-os. Ši baimė mane persekioja visą gyvenimą“, – atviravo Markas Wahlbergas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai